Priprav jedlo ako nikdy predtým

VÝHRY

Hlavnú výhru kuchyňu DECODOM v hodnote 4 000 € si môžete naplánovať už teraz. Stačí ak vyplníte formulár a automaticky získate ďalší špeciálny bonus.

Naplánovať kuchyňu

OKREM NOVEJ NAMAKANEJ KUCHYNE od tradičného výrobcu nábytku

MÔŽEŠ SÚŤAŽIŤ AJ O INÉ ZAUJÍMAVÉ CENY

AKO SA ZAPOJIŤ

Súťaž prebieha od 19.8.2020 do 29.9.2020 v predajniach TESCO a iTESCO
* Súťažnými produktmi sú:
1. KÚP AKÉKOĽVEK SÚŤAŽNÉ PRODUKTY COCA-COLA* V MINIMÁLNEJ HODNOTE 1,99 € V PREDAJNIACH TESCO ALEBO V INTERNETOVOM OBCHODE itesco.sk.
2. ZAPOJ SA CEZ WEB NIŽŠIE ALEBO ODOŠLI SMS / ako poslať SMS nájdeš v pravidlách súťaže
3. ODLOŽ SI ÚČTENKU / budeme ju potrebovať ku kontrole
4. VYHRAJ A PRIPRAV JEDLO ako nikdy predtým

ZAPOJ SA DO SÚŤAŽE

Do súťaže sa môžeš zapojiť pomocou SMS, ale aj vyplnením formulára nižšie. Do súťaže je zaradený len jeden kód vytvorený z dátumu a prvých 8 znakov OKP z pokladničného dokladu. Uschovaj si všetky pokladničné doklady. Je možné, že v prípade výhry budeš vyzvaný na preukázanie sa so všetkými pokladničnými dokladmi, ktoré boli registrované do súťaže pod tvojím telefónnym číslom.

Na pokladničnom doklade sa musia nachádzať súťažné produkty v minimálnej hodnote 1,99 €.

VYPĽŇ DÁTA Z ÚČTENKY

Váš súťažný vstup sme zaradili do žrebovania o hlavnú výhru. Pokiaľ ste zadali súťažný vstup najbližšie šťastnej chvíľke odoslali sme Vám SMS s výherným kódom. Zvýšte si šancu, nakúpte a súťažte znova. Váš súťažný vstup sme zaradili do žrebovania o hlavnú výhru. Pokiaľ ste zadali súťažný vstup najbližšie šťastnej chvíľke odoslali sme Vám SMS s výherným kódom. Zvýšte si šancu, nakúpte a súťažte znova. Formulár sa nepodarilo odoslať. Ak sa problém opakuje, kontaktujte prosím podporu súťaže na adrese tescosk@profisouteze.cz. Súťaž ešte nezačala, vyplňte formulár alebo zašlite SMS v čase konania súťaže (19.8.2020 - 29.9.2020). Súťaž skončila 29.9.2020, ďakujeme za účasť. Doklad ste odoslali v chybnom formáte. Doklad odošlite znovu so správnymi údajmi. Viac informácií nájdete v úplných pravidlách súťaže. Vaša Coca-Cola. Údaje, ktoré ste uviedli, už boli v súťaži použité. V prípade, že ste údaje doteraz nepoužili, kontaktujte podporu súťaže na adrese tescosk@profisouteze.cz. Nákup súťažných produktov musí prebehnúť v dobe trvania súťaže. Nakúpte znova a odošlite doklad so správnymi údajmi. Úplné pravidlá nájdete tu. Hodnota nákupu musí být alespoň 1 000 Kč. Váš súťažný vstup sme zaradili do žrebovania o hlavnú výhru. Pokiaľ ste zadali súťažný vstup najbližšie šťastnej chvíľke odoslali sme Vám SMS s výherným kódom. Zvýšte si šancu, nakúpte a súťažte znova. Formulár sa nepodarilo odoslať. Ak sa problém opakuje, kontaktujte prosím podporu súťaže na adrese tescosk@profisouteze.cz. Formulár bol vyplnený mimo časový interval pre registrácie.
Nebolo zadané telefónne číslo. Zadané telefónne číslo nie je platné. Zadajte číslo vr. predvoľby +421.
Nebol zadaný dátum z účtenky. Dátum je v chybnom formáte.
Neboli zadané znaky z účtenky. Zadané znaky z účtenky nie sú platné.

URČENIE VÝHERCOV

VÝHERCOM HLAVNEJ VÝHRY - KUCHYNE OD DECODOMU V HODNOTE 4 000 € - sa stane súťažiaci, ktorého platný súťažný vstup bude vyžrebovaný zo všetkých platných vstupov prihlásených do celej súťaže.

VÝHERCOM TÝŽDENNEJ VÝHRY - KUCHYNSKÉHO ROBOTA V HODNOTE 300 € - sa stane súťažiaci, ktorého súťažný vstup bude vyžrebovaný zo všetkých platných vstupov prihlásených do týždenného súťažného kola. Súťaž je rozdelená na 6 týždenných súťažných kôl, v každom sa žrebuje 1 výherca kuchynského robota. Rozdelenie súťažných kôl sa nachádza v úplných pravidlách na stránkach súťaže.

VÝHERCOM DENNEJ VÝHRY - POUKÁŽKY TESCO V HODNOTE 20 € - sa stane súťažiaci, ktorého platný súťažný vstup bude systémom spracovaný v „šťastnú chvíľku“ alebo čo najskôr po nastaní šťastnej chvíľky. Pre výhru je stanovená jedna šťastná chvíľka denne. Celkom je v súťaži 42 denných výhier.

Upozorňujeme, že výherný vstup musí byť následne doložený pokladničným dokladom (účtenkou) potvrdzujúcim nákup súťažných produktov v minimálnej hodnote 1,99 €, na ktorom sa musia nachádzať zhodné údaje, ako boli použité v súťažnom vstupe. Usporiadateľ môže od výhercu požadovať preukázanie sa všetkými pokladničnými dokladmi, ktoré daný výherca v súťaži použil. V prípade, že výherca nedoloží akýkoľvek z požadovaných pokladničných dokladov, s ktorými sa zaregistroval do súťaže, stráca na výhru nárok.

Za unikátneho súťažiaceho je považované telefónne číslo (MSISDN). Za každý pokladničný doklad so súťažnými produktmi je možné poslať / zadať iba jeden súťažný vstup. Zapojením sa do súťaže súťažiaci súhlasí s úplnými pravidlami.

FORMULÁR PRE VÝHERCOV

Pokiaľ ti přišla SMS potvrdzujúca umiestnenie na výhernej pozícii, vyplň formulár pre výhercu. Po kontrole ti výhru opäť potvrdíme pomocou SMS.

Formulár bol úspešne odoslaný, ďakujeme. Formulár sa nepodarilo odoslať. Ak sa problém opakuje, kontaktujte prosím podporu súťaže na adrese soutez@profisms.cz. Formulár bol vyplnený mimo časový interval pre registrácie.
Nebol zadaný kód z SMS. Kód z SMS nie je správny, alebo už bol použitý.
Nebola nahraná účtenka. Súbor s účtenkou je príliš veľký. Pri ukladaní súboru nastala chyba. Pri nahrávaní súboru nastala neznáma chyba.
Nebolo zadané meno.
Nebolo zadané priezvisko.
Nebola zadaná e-mailová adresa. Zadaná e-mailová adresa nie je platná.
Nebolo zadané telefónne číslo. Zadané telefónne číslo nie je platné. Zadajte číslo vr. predvoľby +421. Zadané telefónne číslo už existuje.
Nebola zadaná ulica a popisné číslo.
Nebolo zadané mesto.
Nebolo zadané PSČ.
Nebol zadaný dátum narodenia. Zadaný dátum narodenie nie je platný. Zadajte ho vo formáte DD.MM.RRRR

VÝHERCOVIA V SÚŤAŽI

KUCHYŇA DECODOM
Matúš N., Ivanka pri Nitre
KUCHYNSKÝ ROBOT
Viera V., Kokava nad Rimavicou
Zuzana D., Nové Zámky
Eva C., Krásno nad Kysucou
Ivana K., Michalovce
Anita G., Nová Dedinka
Michal K., Leštiny
POUKÁŽKA TESCO V HODNOTE 20 EUR
Rastislav B., Bardejov
Žaneta Š., Senica
František P., Nové Zámky
Oľga P., Nové Zámky
Valeria B., Poprad
Lucia P., Červeník
Ivana K., Michalovce
Martin B., Vikartovce
Valéria G., Jasová
Alena F., Radošovce
Marika P., Brusno
Daniel H., Jasová
Peter U., Poprad
Paulína D., Pružina
Ján S., Vranov nad Topľou
Andrea Č., Iliašovce
Martina B., Trnava
Beata K., Bratislava
Marcela L., Kanianka
Marta K., Chtelnica
Viera V., Kokava nad Rimavicou
Peter Š., Zavar
Zuzana U., Bratislava
Milos C., Krásno nad Kysucou
Matúš P., Nové Zámky
Radomíra T., Bratislava
Robert Š., Tvrdošín
Anna S., Vranov nad Topľou
Miroslav S., Vranov nad Topľou
Valéria B., Bardejov
Tibor B., Galanta
Viera S., Žiar nad Hronom
Soňa K., Piešťany
Jaroslava A., Bratislava
Ľubomír A., Bratislava
Kvetoslava K., Brezová pod Bradlom
Iveta M., Bratislava
Vlastimír L., Trnava
Majka B., Martin-Priekopa
Michal K., Bratislava