Výhry v súťaži

6x GRIL WEBER® GENESIS II E-310

Špičkový plynový gril Weber® z novej generácie grilov typu Genesis. Weber® Genesis II E-310 GBS je vybavený tromi nerezovými horákmi so špeciálne skoseným tvarom, ktorý je zárukou rovnomerného šírenia žiaru celým priestorom nového Genesis. Horáky sú navyše chránené aróma koľajnicami Flavorizer Bars, ktoré zabraňujú vzplanutiu vypečeného tuku.

84x POUKÁŽKA V HODNOTE 20 EUR NA NÁKUP V PREDAJNIACH TESCO

Platnosť poukážok do konca roku 2019

Ako súťažiť

Súťaž prebieha od 19.6.2019 00:00:00 do 30.7.2019 23:59:59

  1. KÚP 2x SÚŤAŽNÉ BALENIE 4x330ML PLECHOVKA ALEBO 1,75L PET* V PREDAJNIACH TESCO

  2. ZAPOJ SA CEZ WEB NIŽŠIE

  3. ODLOŽ POKLADNIČNÝ DOKLAD

    Budeme ho potrebovať ku kontrole.

  • * PET 1,75 l
  • * PLECH 4x 330 ml

ZAPOJENIE SA DO SÚŤAŽE

Do súťaže sa môžeš zapojiť pomocou SMS, ale aj vyplnením formulára nižšie. Do súťaže je zaradený len jeden kód vytvorený z dátumu, času a hodnoty nákupu z pokladničného dokladu. Uschovaj si všetky pokladničné doklady. Je možné, že v prípade výhry budeš vyzvaný na preukázanie sa so všetkými pokladničnými dokladmi, ktoré boli registrované do súťaže pod Tvojím telefónnym číslom. Na pokladničnom doklade sa musí nachádzať súťažný produkt (2 balenia).

Váš súťažný vstup sme zaradili do žrebovania. Zvýšte si šancu, nakúpte a súťažte znova. V prípade, že ste sa trafili do šťastnej chvíľky zaslali sme Vám SMS. Váš súťažný vstup sme zaradili do žrebovania. Zvýšte si šancu, nakúpte a súťažte znova. V prípade, že ste sa trafili do šťastnej chvíľky zaslali sme Vám SMS. Formulár sa nepodarilo odoslať. Ak sa problém opakuje, kontaktujte prosím podporu súťaže na adrese tescosk@profisouteze.cz. Súťaž ešte nezačala, vyplňte formulár alebo zašlite SMS v čase konania súťaže (19.6.2019 - 30.7.2019). Súťaž skončila 30.7.2019, ďakujeme za účasť. Doklad ste odoslali v chybnom formáte. Doklad odošlite znovu so správnymi údajmi. Viac informácií nájdete v úplných pravidlách súťaže. Vaša Coca-Cola. Údaje, ktoré ste uviedli, už boli v súťaži použité. V prípade, že ste údaje doteraz nepoužili, kontaktujte podporu súťaže na adrese tescosk@profisouteze.cz. Nákup súťažných produktov musí prebehnúť v dobe trvania súťaže. Nakúpte znova a odošlite doklad so správnymi údajmi. Úplné pravidlá nájdete tu. FORM_RESPONSE_ALREADYWON Formulár sa nepodarilo odoslať. Ak sa problém opakuje, kontaktujte prosím podporu súťaže na adrese tescosk@profisouteze.cz. Formulár bol vyplnený mimo časový interval pre registrácie.
V tvare DD.MM.RRRR
Nebol zadaný dátum z účtenky. Dátum je v chybnom formáte.
Ve tvare HH:MM
Nebol zadaný čas z účtenky. Čas je v chybnom formáte.
Nebola zadaná suma z účtenky. Suma je v chybnom formáte.
Nebolo zadané telefónne číslo. Zadané telefónne číslo nie je platné. Zadajte číslo vr. predvoľby +421.

PRAVIDLÁ SÚŤAŽE

VÝHERCOM TÝŽDENNEJ VÝHRY - PLYNOVÉHO GRILU WEBER® GENESIS II E-310 GBS sa stane súťažiaci, ktorého súťažný vstup bude vyžrebovaný zo všetkých platných vstupov prihlásených do týždenného súťažného kola. Súťaž je rozdelená na 6 týždenných súťažných kôl, v každom sa žrebuje 1 výherca plynového grilu WeberⓇ. Rozdelenie súťažných kôl sa nachádza v úplných pravidlách na stránkach súťaže. Súťažiaci (tel. číslo) smie vyhrať v priebehu celej súťaže jeden typ výhry len raz.

VÝHERCOM DENNEJ VÝHRY - POUKÁŽKA NA NÁKUP POTRAVÍN V PREDAJNIACH TESCO V HODNOTE 20€ - sa stane súťažiaci, ktorého platný súťažný vstup bude systémom spracovaný v „šťastnú chvíľku“ alebo čo najskôr po nastaní šťastnej chvíľky. Pre výhru sú stanovené dve šťastné chvíľky denne. Celkom je v súťaži 84 denných výhier.

FORMULÁR PRE VÝHERCU

Pokiaľ ti přišla SMS potvrdzujúca umiestnenie na výhernej pozícii, vyplň formulár pre výhercu. Po kontrole ti výhru opäť potvrdíme pomocou SMS.

Formulár bol úspešne odoslaný, ďakujeme. Formulár sa nepodarilo odoslať. Ak sa problém opakuje, kontaktujte prosím podporu súťaže na adrese soutez@profisms.cz. Formulár bol vyplnený mimo časový interval pre registrácie.
Nebol zadaný kód z SMS. Kód z SMS nie je správny, alebo už bol použitý.
Nebola nahraná účtenka. Súbor s účtenkou je príliš veľký. Pri ukladaní súboru nastala chyba. Pri nahrávaní súboru nastala neznáma chyba.
Nebolo zadané meno.
Nebolo zadané priezvisko.
Nebola zadaná e-mailová adresa. Zadaná e-mailová adresa nie je platná.
Nebolo zadané telefónne číslo. Zadané telefónne číslo nie je platné. Zadajte číslo vr. predvoľby +421. Zadané telefónne číslo už existuje.
Nebola zadaná ulica a popisné číslo.
Nebolo zadané mesto.
Nebolo zadané PSČ.
V tvare DD.MM.RRRR
Nebol zadaný dátum narodenia. Zadaný dátum narodenie nie je platný. Zadajte ho vo formáte DD.MM.RRRR

VÝHERCOVIA

GRIL WEBER® GENESIS II E-310:
Daniela V., Prešov
Prebieha registrácia náhradníka
Prebieha registrácia náhradníka
Poukážka v hodnotě 20 Eur do TESCO:
Mária O., Bratislava
Andrea Č., Smižany
Anna S., Vranov nad Topľou
Maria P., Bojnice
Anna Č., Iliašovce
Františka G., Trebatice
František Č., Iliašovce
Libuša S., Modra
Dávid B., Piešťany
Ján S., Vranov nad Topľou
Róbert Č., Smižany
Iveta P., Bojnice
Lucia Z., Poprad
Róbert B., Kysucké Nové Mesto
Tomas K., Žilina
Lenka M., Čadca
Anna W., Smižany
Martin K., Chtelnica
Jozef S., Modra
Mária D., Odorín
Katarina N., Sered
Adriana G., Šurany
Vojtech P., Bojnice
Lenka N., Senec
Roman L., Kanianka
Tibor B., Galanta
Katarína H., Turčiansky Ďur
Peter U., Poprad
Dušan Š., Poprad
Erika N., Dunajska Streda
Valéria ., Poprad
Júlia M., Spišská Nová Ves
Miroslav S., Vranov nad Topľou
Valéria B., Vikartovce