TEASER_TITLE

AKO SA ZAPOJIŤ

Súťaž prebieha od 3.7.2020 do 31.7.2020.

1. KÚP 2x AKÝKOĽVEK SÚŤAŽNÝ PRODUKT 4x330ML PLECHOVKA ALEBO 1,75L PET* V PREDAJNIACH TERNO
2. ZAPOJ SA CEZ WEB NIŽŠIE ALEBO ODOŠLI SMS (ako poslať SMS nájdeš v pravidlách súťaže)
3. ODLOŽ SI ÚČTENKU (budeme ju potrebovať ku kontrole)

Súťažné produkty: 4x 330ml plechovka Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Fanta pomaranč a 1,75l PET Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Fanta pomaranč, Sprite.

POZOR: súťažná účtenka musí obsahovať 2x súťažný produkt.

Do súťaže sa môžeš zapojiť pomocou SMS, ale aj vyplnením formulára nižšie. Do súťaže je zaradený len jeden kód vytvorený z dátumu a prvých 8 znakov OKP z pokladničného dokladu. Uschovaj si všetky pokladničné doklady. Je možné, že v prípade výhry budeš vyzvaný na preukázanie sa so všetkými pokladničnými dokladmi, ktoré boli registrované do súťaže pod tvojím telefónnym číslom. Na pokladničnom doklade sa musia nachádzať 2 súťažné produkty.

Súťaž už skončila.

URČENIE VÝHERCOV

VÝHERCOM HLAVNEJ VÝHRY - PELETOVÉHO GRILU WEBER® - sa stane súťažiaci, ktorého platný súťažný vstup bude vyžrebovaný zo všetkých platných vstupov prihlásených do celej súťaže.

VÝHERCOM TÝŽDENNEJ VÝHRY - SADY GRILOVACIEHO NÁRADIA WEBER® - sa stane súťažiaci, ktorého súťažný vstup bude vyžrebovaný zo všetkých platných vstupov prihlásených do týždenného súťažného kola. Súťaž je rozdelená na 4 týždenné súťažné kolá, v každom sa žrebuje 1 výherca týždennej výhry. Rozdelenie súťažných kôl sa nachádza v úplných pravidlách na stránkach súťaže.

VÝHERCOM DENNEJ VÝHRY - SADY DELUXE NOŽA ŠÉFKUCHÁRA - sa stane súťažiaci, ktorého platný súťažný vstup bude systémom spracovaný v „šťastnú chvíľku“ alebo čo najskôr po nastaní šťastnej chvíľky. Pre výhru je stanovená jedna šťastná chvíľka denne. Celkom je v súťaži 29 denných výhier.

Upozorňujeme, že výherný vstup musí byť následne doložený pokladničným dokladom (účtenkou) potvrdzujúcim nákup 2 súťažných produktov, na ktorom sa musia nachádzať zhodné údaje, ako boli použité v súťažnom vstupe. Za unikátneho súťažiaceho je považované telefónne číslo (MSISDN).

Za každý pokladničný doklad s 2 súťažnými produktmi je možné poslať / zadať iba jeden súťažný vstup. Jeden súťažiaci (MSISDN) môže za celú dobu trvania súťaže vyhrať každý typ výhry maximálne raz. Usporiadateľ môže od výhercu požadovať preukázanie sa všetkými pokladničnými dokladmi, ktoré daný výherca v súťaži použil. V prípade, že výherca nedoloží akýkoľvek z požadovaných pokladničných dokladov, s ktorými sa zaregistroval do súťaže, stráca na výhru nárok.

FORMULÁR PRE VÝHERCOV

WINNER_REGISTRATION_AFTER

VÝHERCOVIA V SÚŤAŽI

DELUXE NÔŽ ŠÉFKUCHÁRA
Oľga P., Nové Zámky
Valéria G., Jasová
František P., Nové Zámky
Zoltan B., Cierny Brod
Jozef H., Jasová
Matúš P., Nové Zámky
Peter S., Bratislava
Jarka A., Bratislava
Peter S., Bratislava
Beata K., Bratislava
Jarmila C., Bratislava
František P., Nové Zámky
Vladimir B., Bratislava
Ľubomír A., Bratislava
Iveta K., Bratislava
Alena M., Trenčín
Darina H., Jasová
Ľubomír A., Bratislava
Erika N., Dunajská Streda
Julia B., Bratislava
Tomáš B., Bratislava
Františka G., Trebatice
Daniel H., Jasová
Iveta M., Bratislava
Marta K., Dobrá Voda
Lucia Z., Dunajská Lužná
Jana P., Bratislava
Branislav L., Senec
SADA GRILOVACIEHO NÁRADIA WEBER®
Jarmila C., Bratislava
Patrik Š., Bratislava
Iveta K., Stupava
Matúš P., Nové Zámky
PELETOVÝ GRIL WEBER®
Iveta K., Stupava