Vyhraj hodinky Garmin a ďalšie ceny

AKO SÚŤAŽIŤ

1. KÚP 2x AKÝKOĽVEK SÚŤAŽNÝ PRODUKT* NA ČERPACÍCH STANICIACH SLOVNAFT A HRAJ O CHYTRÉ HODINKY GARMIN A PALIVOVÉ KARTY SLOVNAFT
2. ODLOŽ SI ÚČTENKU - budeme ju potrebovať ku kontrole
3. ZAPOJ SA CEZ WEB NIŽŠIE ALEBO ODOŠLI SMS - ako zaslať SMS nájdeš v pravidlách súťaže
4. NAVIAC IHNEĎ PO NÁKUPE ZÍSKÁŠ OLYMPIJSKÝ BATOH COCA-COLA (do vyčerpania zásob)

* Súťažné produkty sú:

0,5l a 1,0l PET Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Fanta, Sprite, Kinley

Súťaž prebieha od 1.7.2021 do 31.8.2021 na čerpacích staniciach SLOVNAFT.

ZAPOJ SA DO SÚŤAŽE

Do súťaže sa môžeš zapojiť pomocou SMS, ale aj vyplnením formulára nižšie. Do súťaže je zaradený len jeden kód vytvorený z dátumu nákupu a prvých 8 znakov OKP z pokladničného dokladu. Uschovaj si všetky pokladničné doklady. Je možné, že v prípade výhry budeš vyzvaný na preukázanie sa so všetkými pokladničnými dokladmi, ktoré boli registrované do súťaže pod tvojím telefónnym číslom. Na pokladničnom doklade sa musia nachádzať 2 súťažne produkty. Uschovaj si všetky pokladničné doklady, s ktorými si súťažil. OKP kód sa nachádza v spodnej časti účtenky.

VYPĽŇ DÁTA Z ÚČTENKY

Váš súťažný vstup sme úspešne zaradili do žrebovania o hlavné výhry. Pokiaľ ste zadali súťažný vstup nejbližšie šťastnej chvilke, odoslali sme vám SMS s výherným kódom. Netrafili ste šťastnú chvíľku? Nevadí, nakúpte a súťažte znova! Váš súťažný vstup sme úspešne zaradili do žrebovania o hlavné výhry. Pokiaľ ste zadali súťažný vstup nejbližšie šťastnej chvilke, odoslali sme vám SMS s výherným kódom. Netrafili ste šťastnú chvíľku? Nevadí, nakúpte a súťažte znova! Formulár sa nepodarilo odoslať. Ak sa problém opakuje, kontaktujte prosím podporu súťaže na adrese slovnaft@profisutaze.sk. Súťaž ešte nezačala, vyplňte formulár alebo zašlite SMS v čase konania súťaže (1.7.2021 - 31.8.2021). Súťaž skončila 31.8.2021, ďakujeme za účasť. Doklad ste odoslali v chybnom formáte. Doklad se súťažnými produktmi odošlite znovu so správnymi údajmi. Viac informácií nájdete v úplných pravidlách súťaže. Údaje, ktoré ste uviedli, už boli v súťaži použité. V prípade, že ste údaje doteraz nepoužili, kontaktujte podporu súťaže na adrese slovnaft@profisutaze.sk. Nákup súťažných produktov musí prebehnúť v dobe trvania súťaže. Nakúpte znova a odošlite doklad so správnymi údajmi. Úplné pravidlá nájdete tu. - Váš súťažný vstup sme úspešne zaradili do žrebovania o hlavné výhry. FORM_RESPONSE_NOROUND FORM_RESPONSE_TOOLATE Formulár sa nepodarilo odoslať. Ak sa problém opakuje, kontaktujte prosím podporu súťaže na adrese slovnaft@profisutaze.sk. Formulář byl vyplněn mimo časový interval pro registrace.
Nebol zadaný dátum z účtenky. Dátum je v chybnom formáte.
Neboli zadané znaky z účtenky. Zadané znaky z účtenky nie sú platné.
Nebola zadaná e-mailová adresa. Zadaná e-mailová adresa nie je platná.
Nebolo zadané telefónne číslo. Zadané telefónne číslo nie je platné. Zadajte číslo vr. predvoľby +421.

URČENIE VÝHERCOV

VÝHERCOM HLAVNEJ VÝHRY - CHYTRÉ HODINKY GARMIN - sa stane súťažiaci, ktorého platný súťažný vstup bude vyžrebovaný zo všetkých platných vstupov prihlásených do súťažného kola. Súťaž je rozdelená na 8 súťažných kôl, v každom sa žrebuje 1 výherca.

VÝHERCOM VEDĽAJŠEJ VÝHRY - PALIVOVÁ KARTA - sa stane súťažiaci, ktorého platný súťažný vstup bude systémom spracovaný v „šťastnú chvíľku“ alebo čo najskôr po nastaní šťastnej chvíľky. Pre vedľajšie výhry bolo stanovených 50 šťastných chvíľok. Celkom je v súťaži 50 vedľajších výhier.

OKAMŽITÁ ODMENA - OLYMPIJSKÝ BATOH COCA-COLA - odovzdávanie olympijských batohov Coca-Cola vykonávajú zamestnanci čerpacích staníc Slovnaft priamo pri nákupe súťažných produktov. Počet olympijských batohov Coca-Cola je obmedzený. Akcia platí do vyčerpania zásob.

Upozorňujeme, že výherný vstup musí byť následne doložený pokladničným dokladom (účtenkou) potvrdzujúcim nákup 2 súťažných produktov, na ktorom sa musia nachádzať zhodné údaje, ako boli použité v súťažnom vstupe. Za unikátneho súťažiaceho je považované telefónne číslo (MSISDN).

Za každý pokladničný doklad so súťažnými produktmi je možné poslať / zadať iba jeden súťažný vstup. Jeden súťažiaci môže za celú dobu trvania súťaže vyhrať jeden typ výhry maximálne raz. Usporiadateľ môže od výhercu požadovať preukázanie sa všetkými pokladničnými dokladmi, ktoré daný výherca v súťaži použil. V prípade, že výherca nedoloží akýkoľvek z požadovaných pokladničných dokladov, s ktorými sa zaregistroval do súťaže, stráca na výhru nárok.

FORMULÁR PRE VÝHERCOV

Pokiaľ ti přišla SMS potvrdzujúca umiestnenie na výhernej pozícii, vyplň formulár pre výhercu. Po kontrole ti výhru opäť potvrdíme pomocou SMS.

Formulár bol úspešne odoslaný, ďakujeme. Formulár sa nepodarilo odoslať. Ak sa problém opakuje, kontaktujte prosím podporu súťaže na adrese soutez@profisms.cz. Formulář byl vyplněn mimo časový interval pro registrace.
Nebol zadaný kód z SMS. Kód z SMS nie je správny, alebo už bol použitý.
Nebola nahraná účtenka. Súbor s účtenkou je príliš veľký. Pri ukladaní súboru nastala chyba. Pri nahrávaní súboru nastala neznáma chyba.
Nebolo zadané meno.
Nebolo zadané priezvisko.
Nebola zadaná e-mailová adresa. Zadaná e-mailová adresa nie je platná.
Nebolo zadané telefónne číslo. Zadané telefónne číslo nie je platné. Zadajte číslo vr. predvoľby +421. Zadané telefónne číslo už existuje.
Nebola zadaná ulica a popisné číslo.
Nebolo zadané mesto.
Nebolo zadané PSČ.
Nebol zadaný dátum narodenia. Zadaný dátum narodenie nie je platný. Zadajte ho vo formáte DD.MM.RRRR

VÝHERCOVIA V SÚŤAŽI

CHYTRÉ HODINKY GARMIN
1. súťažné kolo: Prebieha registrácia výhercu
PALIVOVÁ MOL GROUP GIFT KARTA V HODNOTE 20€
Milan R., Maršová-Rašov
Matej M., Bratislava
Marian P., Hnúšťa
Tibor Č., Sasinkovo
Martin D., Nitra
Erika P., Poprad
Martin K., Galanta