Vznesenie námietky proti spracovaniu osobných údajov pre účely priameho marketingu

Zúčastnili ste sa súťaže s produktmi Coca–Cola, v rámci ktorej ste nám odovzdali svoje osobné údaje, ale neželáte si, aby boli využívané pre zasielanie obchodných oznámení? Pomocou formulára nižšie môžete vyjadriť svoje želanie, aby vaše osobné údaje neboli spoločnosťou Coca–Cola HBC Česko a Slovensko, sro naďalej spracovávané za účelom priameho marketingu. Zadajte svoje telefónne číslo alebo e-mail (príp. oboje), ktoré ste použili v súťaži, a odošlite formulár stlačením tlačidla POTVRDIŤ. Vaše osobné údaje sa budú naďalej spracúvať na účely realizácie a vyhodnotenia súťaže a ďalšie účely, ako vyplýva z pravidiel súťaže, a to do doby, kým potrvá lehota potrebná pre spracovanie na daný účel.

Vaša požiadavka bola ukončený. Odoslanie požiadavku zlyhalo. Skúste to znova alebo kontaktujte technickú podporu na adrese soutez@profisms.cz.
Nebolo zadané telefónne číslo. Zadané telefónne číslo nie je platné. Odhlásenie telefónneho čísla zlyhalo.
Odhlásenie telefónneho čísla z príjmu informačných SMS od spoločnosti Coca–Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o. .. Vznesenie námietky proti spracovaniu osobných údajov na účely priameho marketingu pomocou SMS.
Nebola zadaná e-mailová adresa. Zadaná e-mailová adresa nie je platná. Odhlásenie e-mailovej adresy sa nepodarilo.
Odhlásenie e-mailovej adresy z príjmu informačných e-mailov od spoločnosti Coca–Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o. .. Vznesenie námietky proti spracovaniu osobných údajov na účely priameho marketingu pomocou e-mailu.

Prevádzkuje: ProfiSMS s.r.o.