Vyhraj na Vianoce iPhone!

AKO SA ZAPOJIŤ

1. KÚP 2 SÚŤAŽNÉ PRODUKTY* NA ČERPACÍCH STANICIACH OMV
2. ZAPOJ SA CEZ WEB NIŽŠIE ALEBO ODOŠLI SMS - ako zaslať SMS nájdeš v pravidlách súťaže
3. ODLOŽ SI ÚČTENKU - budeme ju potrebovať ku kontrole
4. VYHRAJ iPHONE!

* Súťažné produkty sú:

330ml plech / 0,5l PET
Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Fanta, Sprite

Súťaž prebieha od 1.12.2021 do 31.12.2021 na čerpacích staniciach OMV na území Slovenskej republiky.

ZAPOJ SA DO SÚŤAŽE

Do súťaže sa môžeš zapojiť pomocou SMS, ale aj vyplnením formulára nižšie. Do súťaže je zaradený len jeden kód vytvorený z dátumu a prvých 8 znakov OKP z pokladničného dokladu. Uschovaj si všetky pokladničné doklady. Je možné, že v prípade výhry budeš vyzvaný/á na preukázanie sa so všetkými pokladničnými dokladmi, ktoré boli registrované do súťaže pod tvojím telefónnym číslom. Na pokladničnom doklade sa musia nachádzať 2 súťažné produkty. Uschovaj si všetky pokladničné doklady, s ktorými si súťažil/a. OKP kód sa nachádza v spodnej časti účtenky.

Súťaž už skončila.

URČENIE VÝHERCOV

VÝHERCOM iPHONE SE 2020 - sa stane súťažiaci, ktorého platný súťažný vstup bude vyžrebovaný zo všetkých platných vstupov prihlásených do súťažného kola. Súťaž je rozdelená na 3 súťažná kolá, v každom sa žrebuje 1 výherca. Rozdelenie súťažných kôl sa nachádza v úplných pravidlách na stránkach súťaže.

Súťažná SMS je spoplatnená ako bežná SMS podľa tarify mobilného operátora súťažiaceho. Usporiadateľom súťaže je ProfiSMS s.r.o. Česká republika.

FORMULÁR PRE VÝHERCOV

Pokiaľ ti přišla SMS potvrdzujúca umiestnenie na výhernej pozícii, vyplň formulár pre výhercu. Po kontrole ti výhru opäť potvrdíme pomocou SMS.

Formulár bol úspešne odoslaný, ďakujeme. Formulár sa nepodarilo odoslať. Ak sa problém opakuje, kontaktujte prosím podporu súťaže na adrese soutez@profisms.cz. Formulár bol vyplnený mimo časového intervalu na registráciu.
Nebol zadaný kód z SMS správy. Kód z SMS nie je správny, alebo už bol použitý.
Nebola nahraná účtenka. Súbor s účtenkou je príliš veľký. Pri ukladaní súboru nastala chyba. Pri nahrávaní súboru nastala neznáma chyba.
Nebolo zadané meno.
Nebolo zadané priezvisko.
Nebola zadaná e-mailová adresa. Zadaná e-mailová adresa nie je platná.
Nebolo zadané telefónne číslo. Zadané telefónne číslo nie je platné. Zadajte číslo vr. predvoľby +421. Zadané telefónne číslo už existuje.
Nebola zadaná ulica a popisné číslo.
Nebolo zadané mesto.
Nebolo zadané PSČ.
Nebol zadaný dátum narodenia. Zadaný dátum narodenie nie je platný. Zadajte ho vo formáte DD.MM.RRRR

VÝHERCOVIA V SÚŤAŽI

iPHONE SE 2020
Peter N., Žiar nad Hronom
Alena D., Martin
Stanislav Š., Nižné Ružbachy
Timea H., Veľké Úľany