Vyhraj KAMIQ na rok

Ako súťažiť?

Súťaž prebieha od 13.11.2019 do 10.12.2019
1. NAKÚP SÚŤAŽNÉ PRODUKTY COCA-COLA* V MINIMÁLNEJ HODNOTĚ 40 Eur BEZ DPH V PREDEJNIACH METRO CASH & CARRY V SLOVENSKEJ REPUBLIKE
2. ODLOŽ SI FAKTÚRU
3. ZAPOJ SA NIŽŠIE alebo ODOŠLI SMS V PREDPÍSANOM TVARE (ako zaslať SMS nájdeš v úplných pravidlách)
4. VYHRAJ ŠKODA KAMIQ NA ROK, BICYKEL ŠKODA MTB 29 ALEBO ŠKODA RETRO BICYKEL CITY!
*Súťažným produktom sú nápoje Coca-Cola, Fanta, Sprite v baleniach 0,33l plech, 0,5l PET, 1,75l PET alebo Kinley 1,5l.

Zapoj sa do súťaže

Súťaž skončila 10.12.2019

Pravidlá súťaže

VÝHERCOM HLAVNEJ VÝHRY - ŠKODA KAMIQ NA ROK sa stane súťažiaci, ktorého platný súťažný vstup bude vyžrebovaný zo všetkých platných vstupov prihlásených do celej súťaže.

VÝHERCOM BICYKLA ŠKODA MTB 29 sa stane súťažiaci, ktorého platný súťažný vstup bude vyžrebovaný zo všetkých platných vstupov prihlásených do celej súťaže.

VÝHERCOM BICYKLA ŠKODA RETRO CITY sa stane súťažiaci, ktorého platný súťažný vstup bude vyžrebovaný zo všetkých platných vstupov prihlásených do celej súťaže.

Upozorňujeme, že výherný vstup musí byť následne doložený faktúrou potvrdzujúcou nákup súťažných produktov v minimálnej hodnote 40 € bez DPH na jeden nákup, na ktorom musí byť zhodné údaje, ako boli použité v súťažnom vstupe. Za unikátneho súťažiaceho je považované telefónne číslo. Za každú účtenku so súťažným produktom je možné poslať / zadať iba jeden súťažný vstup. Jeden súťažiaci môže za celú dobu trvania súťaže vyhrať iba jednu výhru. Usporiadateľ môže od výhercu požadovať preukázanie sa všetkými faktúrami, ktoré daný výherca v súťaži použil. V prípade, že výherca nedoloží akýkoľvek z požadovaných faktúr, s ktorými sa zaregistroval do súťaže, stráca na výhru nárok.

Formulár pre výhercu

Registrácia výhercov skončila 24.2.2020

Výhercovia

ŠKODA KAMIQ NA ROK - Martina K., Bratislava
ŠKODA BICYKEL MTB29 - Milan Š., Bratislava
ŠKODA RETRO BICYKEL CITY - Miroslav T., Kráľová pri Senci