Ako súťažiť

Súťaž prebieha od 4. 3. 2019 do 24. 3. 2019.

  1. KÚP SÚŤAŽNÝ PRODUKT* V PREDAJNI LIDL V SLOVENSKEJ REPUBLIKE
  2. ODLOŽ SI POKLADNIČNÝ DOKLAD
  3. ZAPOJ SA CEZ WEB NIŽŠIE
  4. VYHRAJ LÍSTKY NA 2019 IIHF MS V ĽADOVOM HOKEJI!

* Súťažným produktom je: 1,75L Coca-Cola, 2,25L Coca-Cola, 2,25L Coca-Cola Zero, 2,25L Fanta Pomaranč, 2,25L Sprite, 4x0,33L plech Coca-Cola, 4x0,33L plech Coca-Cola Zero.

ZAPOJENIE SA DO SÚŤAŽE (od 4.3.2019)

Súťaž už skončila.

Upozorňujeme, že výherný vstup musí byť následne doložený pokladničným dokladom (účtenkou) potvrdzujúcim nákup súťažných produktov, na ktorom sa musia nachádzať zhodné údaje, ktoré boli použité v súťažnom vstupe. Za unikátneho súťažiaceho je považované telefónne číslo (MSISDN). Za každý pokladničný doklad so súťažným produktom je možné zadať iba jeden súťažný vstup. Zapojením sa do súťaže súťažiaci súhlasí s úplnými pravidlami súťaže.

PRAVIDLÁ SÚŤAŽE

VÝHERCOM VÝHRY - Dvoch lístkov na 2019 IIHF MS v ľadovom hokeji sa stane súťažiaci, ktorého platný súťažný vstup bude vyžrebovaný zo všetkých platných vstupov prihlásených do daného súťažného kola súťaže. Súťaž je rozdelená na 3 súťažné týždenné kolá. V prvom súťažnom kole sa žrebuje 150 výhercov, v druhom súťažnom kole sa žrebuje 250 výhercov a v treťom súťažnom kole sa žrebuje 100 výhercov.

Výhercom z daného súťažného kola bude odoslaná SMS informujúca o výhre spolu s kódom, ktorý výhercov oprávni vyplniť formulár pre výhercu. Výhercovia následne musia vyplniť formulár pre výhercu, kde si vyberú, o aký lístok majú záujem. Vyberať môžu zo zápasov v Bratislave alebo v Košiciach.*

* Do súťaže bolo venovaných 278x 2 lístky na zápasy, ktoré sa uskutočnia v Košiciach a 222x 2 lístky na zápasy, ktoré sa uskutočnia v Bratislave. SMS informujúca o výhre bude odoslaná všetkým výhercom daného kola v jeden moment.

FORMULÁR PRE VÝHERCU

Formulár pre výhercov už nie je dostupný, registrácie výhercov boli ukončené k 31.3.2019. Vstupenky budú distribuované výhercom v čo najkratšom čase. Výhercom gratulujeme!

VÝHERCOVIA

Zverejnené poradie je konečné, vstupenky nie je možné nijako zamieňať. Ďakujeme za pochopenie.

Zápasy v Košiciach
MiestoZápasDátumVýherca
1.ŠTVRŤFINÁLE 323.5.2019Peter F., Granč-Petrovce
2.GBR - SVK18.5.2019Vyradený výherca
3.GER - FRA14.5.2019Martin K., Košice
4.GER - GBR11.5.2019Jana V., Banska Bystrica
5.DEN - GER12.5.2019Iveta H., Tatranska Strba
6.GBR - DEN14.5.2019Ľuboš M., Svidník
7.FIN - GBR17.5.2019Vyradený výherca
8.FIN - CAN10.5.2019Matúš M., Topolčany
9.CAN - USA21.5.2019Jozefína S., Medzev
10.USA - FIN13.5.2019Monika S., Papradno
11.SVK - DEN21.5.2019Peter L., Kežmarok
12.FRA - SVK17.5.2019Rastislav B., Nové Mesto nad Váhom
13.USA - FIN13.5.2019Dagmara L., Okrúhle
14.SVK - DEN21.5.2019Robert P., Prešov
15.FIN - DEN16.5.2019Martin Ž., Prešov
16.GBR - CAN12.5.2019Patrícia Š., Dolný Kubín
17.GER - SVK15.5.2019Adriana G., Šurany
18.FIN - DEN16.5.2019Andrej K., Púchov
19.USA - SVK10.5.2019Zuzana Č., Košice
20.GBR - SVK18.5.2019Stefan V., Kosice
21.GER - USA19.5.2019Zuzana B., Košice
22.DEN - USA18.5.2019Martina T., Banská Bystrica
23.GBR - DEN14.5.2019Daniel V., Revúca
24.FIN - GBR17.5.2019Andrea Z., Humenné
25.CAN - USA21.5.2019Martin G., Spisska Nová Ves
26.FIN - DEN16.5.2019Tatiana M., Prešov
27.SVK - CAN13.5.2019František B., Dubnica nad Váhom
28.CAN - FRA16.5.2019Ivan T., Rožňava
29.CAN - GER18.5.2019Andrea A., Košice
30.FIN - DEN16.5.2019Martin H., Bratislava
31.CAN - FRA16.5.2019Adriana B., Prievidza
32.SVK - FIN11.5.2019Eliška Č., Holíč
33.ŠTVRŤFINÁLE 323.5.2019Jana V., Podhoroď
34.ŠTVRŤFINÁLE 123.5.2019Peter Š., Holíč
35.GBR - SVK18.5.2019Slávka S., Zvolen
36.USA - FIN13.5.2019Simona V., Košice
37.CAN - DEN20.5.2019Štefan B., Čierny Brod
38.DEN - FRA11.5.2019Ernest Š., Nové Zámky
39.USA - FIN13.5.2019Elena M., Martin
40.GER - FRA14.5.2019Zuzana L., Hriňová
41.SVK - CAN13.5.2019František P., Košice
42.DEN - GER12.5.2019Lena J., Rožňava
43.USA - SVK10.5.2019Antonia L., Košice
44.ŠTVRŤFINÁLE 323.5.2019Sandra C., Snina
45.GER - GBR11.5.2019Ľuboslav V., Michaľany
46.DEN - GER12.5.2019Katarina P., Revuca
47.CAN - FRA16.5.2019Rastislav K., Dubnica nad Váhom
48.GBR - CAN12.5.2019Marián K., Hlohovec
49.ŠTVRŤFINÁLE 123.5.2019Štefan F., Unín
50.FIN - DEN16.5.2019Alena J., Čierna Voda
51.ŠTVRŤFINÁLE 123.5.2019Miroslav T., Košice
52.DEN - USA18.5.2019Radoslav J., Ľubotice
53.SVK - FIN11.5.2019Jozef P., Košice
54.GER - GBR11.5.2019Maria H., Solcany
55.GER - GBR11.5.2019Michal V., Kosice
56.SVK - CAN13.5.2019Monika K., Jaslovské Bohunice
57.FIN - DEN16.5.2019Patrik Č., Veľký Šariš
58.GBR - CAN12.5.2019Peter J., Čierna Voda
59.FIN - CAN10.5.2019Miroslava K., Prešov
60.GER - USA19.5.2019Lukáš T., Prešov
61.CAN - USA21.5.2019Roman Š., Bratislava
62.CAN - DEN20.5.2019Vyradený výherca
63.FRA - SVK17.5.2019Lucia U., Žiar nad Hronom
64.USA - FIN13.5.2019Ferdinand H., Bratislava
65.CAN - GER18.5.2019Ivan K., Lučenec
66.GER - FRA14.5.2019Peter G., Košice
67.SVK - CAN13.5.2019Peter V., Sabinov
68.SVK - FIN11.5.2019Alena M., Bratislava
69.GBR - DEN14.5.2019Jana H., Švošov
70.DEN - FRA11.5.2019Alžbeta M., Turnianská Nová Ves
71.CAN - FRA16.5.2019Jozef M., Prešov
72.GER - USA19.5.2019Vyradený výherca
73.CAN - FRA16.5.2019Pavel L., Klenovec
74.FIN - CAN10.5.2019Branislav K., Spišská Nová Ves
75.DEN - USA18.5.2019Neregistrovaný výherca
76.USA - FIN13.5.2019Neregistrovaný výherca
77.CAN - FRA16.5.2019Neregistrovaný výherca
78.CAN - DEN20.5.2019Neregistrovaný výherca
79.GER - SVK15.5.2019Neregistrovaný výherca
80.DEN - GER12.5.2019Neregistrovaný výherca
81.DEN - FRA11.5.2019Neregistrovaný výherca
82.CAN - GER18.5.2019Neregistrovaný výherca
83.DEN - GER12.5.2019Neregistrovaný výherca
Zápasy v Bratislave
MiestoZápasDátumVýherca
1.LAT - SUI12.5.2019Viliam Š., Bratislava
2.ITA - SWE12.5.2019Patrik N., Bratislava
3.LAT - SUI12.5.2019Anna K., Bratislava
4.ZÁPAS O BRONZ26.5.2019Ivan J., Trenčianska Turná
5.CZE - ITA17.5.2019Robert P., Trenčín
6.SWE - AUT16.5.2019Juraj M., Bratislava
7.ITA - LAT14.5.2019Hajnalka C., Bratislava
8.SUI - NOR15.5.2019Marián H., Žilina
9.SEMIFINÁLE 225.5.2019Lucia Š., Igram
10.SUI - AUT14.5.2019Jozef M., Tvrdošín
11.RUS - ITA15.5.2019Jozef G., Bratislava 3
12.SUI - NOR15.5.2019Pavol S., Komárno
13.LAT - SUI12.5.2019Martina M., Hviezdoslavov
14.SUI - ITA11.5.2019Denis M., Rajčany
15.LAT - SUI12.5.2019Agáta K., Nové Zámky
16.SUI - NOR15.5.2019Rastislav S., Komárno
17.RUS - CZE13.5.2019Tomáš P., Neverice
18.SEMIFINÁLE 125.5.2019Marián M., Piešťany - Kocurice
19.LAT - AUT11.5.2019Peter P., Svätý Jur
20.SUI - AUT14.5.2019Anna S., Bratislava
21.SWE - SUI18.5.2019Martin F., Bratislava
22.SUI - AUT14.5.2019Lubica B., Bratislava
23.ŠTVRŤFINÁLE 423.5.2019Gejza S., Dunajská Streda
24.SUI - NOR15.5.2019Peter M., Bratislava
25.LAT - AUT11.5.2019Veronika H., Martin 8
26.NOR - SWE13.5.2019Monika O., Bratislava
27.RUS - ITA15.5.2019Peter F., Šaľa
28.CZE - ITA17.5.2019Martin K., Bratislava
29.ITA - SWE12.5.2019Lucia S., Bratislava 3
30.ITA - SWE12.5.2019Maroš Ž., Bziny
31.SWE - AUT16.5.2019Katarina K., Janiky
32.SWE - SUI18.5.2019Ján T., Hlohovec
33.SUI - AUT14.5.2019Ladislav P., Bratislava
34.SWE - LAT20.5.2019Milan Z., Bratislava
35.RUS - ITA15.5.2019Daniel M., Dolný Lopašov
36.SWE - SUI18.5.2019Jozef V., Pezinok
37.SUI - NOR15.5.2019Jaroslav K., Trnava
38.NOR - SWE13.5.2019Ivana Š., Bratislava
39.SWE - SUI18.5.2019Marta K., Bratislava
40.AUT - CZE19.5.2019Iveta G., Sereď
41.LAT - SUI12.5.2019Lýdia J., Trnava
42.ITA - SWE12.5.2019Natália K., Komárno
43.SWE - AUT16.5.2019Dušan M., Šumiac
44.SWE - AUT16.5.2019Miroslav K., Spišská Nová Ves
45.ITA - NOR18.5.2019Angelika K., Kamenný Most
46.SWE - LAT20.5.2019Veronika M., Bratislava
47.CZE - SWE10.5.2019Jozef L., Bratislava
48.SWE - LAT20.5.2019Richard K., Bratislava
49.ITA - LAT14.5.2019Ondrej B., Brezová pod Bradlom
50.SWE - AUT16.5.2019Vyradený výherca
51.SUI - NOR15.5.2019Lukáš K., Bratislava
52.CZE - LAT16.5.2019Barbora L., Bratislava
53.RUS - ITA15.5.2019Oľga P., Nové Zámky
54.RUS - ITA15.5.2019Roman I., Trnava
55.LAT - SUI12.5.2019Milos K., Ludrová
56.ŠTVRŤFINÁLE 223.5.2019Martin N., Borský Mikuláš
57.NOR - SWE13.5.2019Ján P., Poprad-Matejovce
58.RUS - ITA15.5.2019Mészáros K., Nána
59.SWE - AUT16.5.2019Ľubomíra B., Žiar nad Hronom
60.NOR - CZE11.5.2019Tomáš K., Skalica
61.ITA - SWE12.5.2019Martin K., Bratislava
62.CZE - LAT16.5.2019Stanislav J., Šaľa
63.SUI - NOR15.5.2019Vyradený výherca
64.CZE - SUI21.5.2019Iveta Č., Dubnica nad Váhom
65.ITA - SWE12.5.2019Vyradený výherca
66.NOR - SWE13.5.2019Vyradený výherca
67.SUI - ITA11.5.2019Tibor K., Rosina
Zápasy v Košiciach
MiestoZápasDátumVýherca
1.DEN - USA18.5.2019Marián M., Bratislava - Dúbravka
2.GER - USA19.5.2019Richard N., Košice
3.CAN - DEN20.5.2019Eduard M., Prešov
4.FIN - CAN10.5.2019Šimon Š., Medzianky
5.GER - GBR11.5.2019Jakub Š., Prešov
6.FIN - DEN16.5.2019Jan V., Kosice
7.GER - SVK15.5.2019Zuzana K., Tovarné
8.ŠTVRŤFINÁLE 323.5.2019Marian P., Banská Bystrica
9.GER - FRA14.5.2019Patrik B., Stropkov
10.CAN - USA21.5.2019Patrícia P., Lipany
11.CAN - USA21.5.2019Katarína Š., Humenné
12.CAN - GER18.5.2019Maroš M., Nitra
13.GBR - CAN12.5.2019Tatiana P., Lipany
14.FIN - DEN16.5.2019Stefan h., Vranov nad Toplou
15.SVK - CAN13.5.2019Natália D., Revúca
16.SVK - DEN21.5.2019Kamil R., Lučenec
17.GBR - DEN14.5.2019Petra S., Sabinov
18.FIN - CAN10.5.2019Miriama G., Zemplínske Hámre
19.GER - SVK15.5.2019Milan P., Kysucké Nové Mesto
20.CAN - FRA16.5.2019Natália P., Snina
21.CAN - USA21.5.2019Martin L., Košice
22.SVK - CAN13.5.2019Jana B., Bojnice
23.SVK - FIN11.5.2019Marián M., Skalica
24.SVK - CAN13.5.2019Lenka G., Michalovce
25.CAN - FRA16.5.2019Marcela S., Košice
26.SVK - CAN13.5.2019Igor B., Boľ
27.USA - FIN13.5.2019Martin B., Janovce
28.DEN - FRA11.5.2019Ondrej Š., Košice
29.FIN - GBR17.5.2019Roman B., Vrbové
30.CAN - FRA16.5.2019Ján L., Terchová
31.FIN - CAN10.5.2019Juraj B., Lubotice
32.ŠTVRŤFINÁLE 123.5.2019Marián K., Košice
33.USA - FIN13.5.2019Katarína H., Leopoldov
34.GBR - SVK18.5.2019Jozef B., Kežmarok
35.DEN - GER12.5.2019Richard G., Košice
36.DEN - FRA11.5.2019Iveta H., Nová Dubnica
37.GER - SVK15.5.2019Petra H., Bratislava
38.DEN - GER12.5.2019Dominika P., Spišská Stará Ves
39.DEN - FRA11.5.2019Katarina S., Kosice
40.USA - SVK10.5.2019Marek S., Košice
41.ŠTVRŤFINÁLE 123.5.2019Michal P., Púchov
42.USA - FIN13.5.2019Adam Š., Radoma
43.USA - FIN13.5.2019Vladimir P., Brezová pod Bradlom
44.DEN - GER12.5.2019Patrik A., Šamudovce
45.FIN - DEN16.5.2019Klára P., Košice
46.DEN - USA18.5.2019Mariana V., Svidník
47.GER - USA19.5.2019Dalibor Z., Ružomberok
48.CAN - GER18.5.2019Anna K., Čadca
49.CAN - FRA16.5.2019Ján Z., Žilina
50.GER - GBR11.5.2019Ivana V., Trebišov
51.GBR - DEN14.5.2019Ivan Š., Topoľčany
52.ŠTVRŤFINÁLE 123.5.2019Vyradený výherca
53.FIN - DEN16.5.2019Martin M., Poprad
54.GER - GBR11.5.2019Jana P., Lipany
55.GER - SVK15.5.2019Daniela J., Snina
56.SVK - CAN13.5.2019Lucia Z., Košice
57.CAN - FRA16.5.2019Jaro Z., Žiar nad Hronom
58.FRA - SVK17.5.2019Dominik S., Dubnica nad Vahom
59.USA - FIN13.5.2019Peter K., Malý Horeš
60.SVK - CAN13.5.2019Maroš S., Udavske
61.FRA - SVK17.5.2019Martin B., Prešov
62.GER - USA19.5.2019Lenka Š., Rožňava
63.SVK - FIN11.5.2019Anna Ž., Vranov nad Topľou
64.ŠTVRŤFINÁLE 323.5.2019Milan D., Lisková
65.GER - FRA14.5.2019Bohuš G., Žilina
66.FIN - DEN16.5.2019Michal A., Poprad
67.CAN - FRA16.5.2019Zuzana H., Vinosady
68.CAN - FRA16.5.2019Milan K., Nové Zámky
69.ŠTVRŤFINÁLE 323.5.2019Zuzana K., Liptovský Mikuláš
70.GBR - DEN14.5.2019Viktória S., Košice
71.SVK - DEN21.5.2019Soňa S., Lipany
72.ŠTVRŤFINÁLE 323.5.2019Jozef S., Zvolen
73.CAN - FRA16.5.2019Jana T., Humenne
74.SVK - DEN21.5.2019Miroslav Z., Kosice
75.USA - FIN13.5.2019Ľubica D., Rudník pri Myjave
76.GBR - CAN12.5.2019Norbert M., Košice
77.USA - FIN13.5.2019Marta K., Chtelnica
78.DEN - FRA11.5.2019Anna T., Levoča
79.CAN - GER18.5.2019Matus C., Košice
80.DEN - FRA11.5.2019Martin V., Plavnica
81.FIN - DEN16.5.2019Júlia T., Stará Ľubovňa
82.DEN - GER12.5.2019Miriama T., Rožňava
83.CAN - FRA16.5.2019Monika O., Jablonka
84.FIN - CAN10.5.2019Maria B., Poproč
85.GER - FRA14.5.2019Milos B., Kamenec pod Vtacniukom
86.DEN - USA18.5.2019František P., Košice
87.GBR - DEN14.5.2019Vladimír K., Bratislava
88.GBR - CAN12.5.2019Martina M., Skalica
89.GER - USA19.5.2019Monika F., Bojničky
90.CAN - GER18.5.2019Daniel B., Hlboké nad Váhom
91.DEN - USA18.5.2019Slavka D., Trenčín
92.FIN - GBR17.5.2019Martin G., Košice
93.SVK - FIN11.5.2019Jana L., Košice
94.SVK - DEN21.5.2019Jozef R., Jamník - Odorín
95.FIN - DEN16.5.2019Jozef V., Košice
96.DEN - GER12.5.2019Marcela H., Lučenec
97.CAN - DEN20.5.2019Bibiána O., Michalovce
98.CAN - DEN20.5.2019Peter F., Holíč
99.FIN - GBR17.5.2019Eduard K., Lovča
100.CAN - DEN20.5.2019Darina H., Jasová
101.CAN - USA21.5.2019František P., Nové Zámky
102.CAN - GER18.5.2019Bartolomej G., Vinné
103.FRA - SVK17.5.2019Otto G., Veľký Kamenec
104.SVK - FIN11.5.2019Jakub P., Čaňa
105.GER - GBR11.5.2019Zoltán B., Čierny Brod
106.FIN - DEN16.5.2019Peter V., Snina
107.ŠTVRŤFINÁLE 123.5.2019Ján S., Vranov nad Topľou
108.GBR - DEN14.5.2019Miroslava B., Banská Bystrica
109.FIN - DEN16.5.2019Milan N., Revúca
110.DEN - GER12.5.2019Peter P., Michalovce
111.DEN - GER12.5.2019Stanislava S., Bratislava
112.SVK - FIN11.5.2019Emil S., Banská Belá
113.USA - SVK10.5.2019Milan K., Spišská Nová Ves
114.GBR - SVK18.5.2019Adriana P., Košice
115.FIN - DEN16.5.2019Zoltán K., Hodejov
116.CAN - USA21.5.2019Iveta B., Malá Ida
117.DEN - GER12.5.2019Milan M., Svit
118.GBR - SVK18.5.2019Jozef Z., Vranov nad Topľou
119.GBR - CAN12.5.2019Bibiana V., Košice
120.USA - FIN13.5.2019Michal L., Okrúhle
121.GBR - CAN12.5.2019Ladislav Bruno Š., Košice - Západ
122.FRA - SVK17.5.2019Iveta Š., Bytča
123.GBR - SVK18.5.2019Albert H., Bertotovce
124.GER - GBR11.5.2019Róbert Č., Smižany
125.USA - FIN13.5.2019Martin J., Poprad
126.GER - FRA14.5.2019Priska B., Čierny Brod
127.ŠTVRŤFINÁLE 323.5.2019Jozefína A., Košice
128.GER - GBR11.5.2019Mária L., Prešov
129.CAN - DEN20.5.2019Lukáš Š., Vechec
130.GER - FRA14.5.2019Adriana B., Moldava nad Bodvou
131.USA - SVK10.5.2019Jakub J., Čadca
132.ŠTVRŤFINÁLE 123.5.2019František G., Spišská Nová Ves
133.CAN - FRA16.5.2019Ján D., Odorín
134.DEN - USA18.5.2019Marian P., Šahy
135.GER - USA19.5.2019Neregistrovaný výherca
136.USA - FIN13.5.2019Neregistrovaný výherca
137.SVK - CAN13.5.2019Neregistrovaný výherca
138.GBR - SVK18.5.2019Neregistrovaný výherca
139.FIN - CAN10.5.2019Neregistrovaný výherca
Zápasy v Bratislave
MiestoZápasDátumVýherca
1.CZE - SUI21.5.2019Andrej M., Šaľa
2.AUT - CZE19.5.2019Stanislav B., Bernolákovo
3.AUT - CZE19.5.2019Kristián G., Trstice
4.SWE - AUT16.5.2019Matej K., Trenčín
5.CZE - LAT16.5.2019Martin H., Slovenské Pravno
6.ITA - SWE12.5.2019Branislav P., Bratislava
7.SUI - NOR15.5.2019Stanislava Š., Nová Dubnica
8.NOR - SWE13.5.2019Jozef G., Levice
9.ITA - SWE12.5.2019Daniel P., Bratislava
10.CZE - SUI21.5.2019Rastislav H., Bratislava
11.SEMIFINÁLE 225.5.2019Eva N., Bratislava
12.ITA - LAT14.5.2019David B., Bratislava
13.RUS - ITA15.5.2019Roman U., Bratislava
14.LAT - SUI12.5.2019Zoltán Š., Kolárovo
15.CZE - SUI21.5.2019Lukáš B., Bratislava
16.SUI - ITA11.5.2019Peter F., Nové Zámky
17.SWE - AUT16.5.2019Jozef P., Trencin
18.RUS - ITA15.5.2019Marta K., Bratislava
19.SWE - AUT16.5.2019Kristián K., Zlaté Moravce
20.SWE - AUT16.5.2019Libusa S., Modra
21.LAT - AUT11.5.2019Etela Š., Bratislava
22.SWE - SUI18.5.2019Miroslava K., Bystrička
23.LAT - SUI12.5.2019Klaudia S., Komárno
24.SUI - NOR15.5.2019Lucia D., Banská Bystrica
25.SUI - NOR15.5.2019Alica B., Predmier
26.SUI - NOR15.5.2019Tomas M., Bratislava
27.RUS - ITA15.5.2019Ján K., Vrutky
28.LAT - SUI12.5.2019Patrik T., Sološnica
29.SUI - NOR15.5.2019Denisa K., Komárno
30.SWE - AUT16.5.2019Štefan K., Bernolákovo
31.NOR - SWE13.5.2019Erika L., Horná Štubňa
32.SWE - LAT20.5.2019Dávid J., Vráble
33.CZE - ITA17.5.2019Ľubica R., Hlohovec
34.NOR - CZE11.5.2019Ján B., Sereď
35.RUS - ITA15.5.2019Taňa M., Bratislava
36.SWE - LAT20.5.2019Jan K., Bratislava
37.SUI - NOR15.5.2019Katarína C., Bratislava
38.SUI - ITA11.5.2019Lucia P., Bratislava
39.ITA - SWE12.5.2019Gabor V., Želiezovce
40.NOR - SWE13.5.2019Ján L., Bratislava
41.LAT - AUT11.5.2019Miroslav B., Žilina
42.ITA - NOR18.5.2019Andrej F., Cab
43.RUS - CZE13.5.2019Jana Š., Bratislava
44.SWE - SUI18.5.2019Veronika K., Bratislava
45.SUI - AUT14.5.2019Karin H., Velke Levare
46.SUI - AUT14.5.2019Iveta P., Bojnice
47.SUI - AUT14.5.2019Jozef P., Petrova Ves
48.SUI - ITA11.5.2019Dalibor M., Trenčín
49.LAT - SUI12.5.2019Katarína Ž., Bratislava
50.NOR - SWE13.5.2019Zuzana S., Celadice
51.RUS - ITA15.5.2019Lenka K., Topoľčany
52.SUI - NOR15.5.2019Marek P., Hrádok
53.SUI - NOR15.5.2019Zoran K., Bratislava
54.SUI - NOR15.5.2019Jozef M., Piešťany
55.SEMIFINÁLE 125.5.2019Peter Z., Piešťany
56.SWE - AUT16.5.2019Róbert M., Párnica
57.AUT - CZE19.5.2019Valéria B., Trenčianska Teplá
58.ZÁPAS O BRONZ26.5.2019Jozef L., Bratislava
59.RUS - ITA15.5.2019Marika P., Brusno
60.RUS - ITA15.5.2019Július V., Bratislava
61.SWE - LAT20.5.2019Attila N., Komárno
62.NOR - SWE13.5.2019Ľubomír J., Bratislava
63.SUI - AUT14.5.2019Ivana Š., Bratislava
64.ITA - SWE12.5.2019Zuzana T., Banská Bystrica
65.NOR - SWE13.5.2019Michal H., Preseľany
66.CZE - ITA17.5.2019Miroslava R., Bratislava
67.LAT - SUI12.5.2019Stanislava M., Štiavnik
68.LAT - SUI12.5.2019Pavol P., Buková
69.SWE - SUI18.5.2019Dusan K., Bratislava 5
70.SUI - ITA11.5.2019Alena B., Nová Dubnica
71.ZÁPAS O ZLATO26.5.2019Milan C., Bratislava
72.SWE - AUT16.5.2019Pavlína M., Jablonové
73.LAT - SUI12.5.2019Dušan Š., Vráble
74.SWE - LAT20.5.2019Zdena C., Častá
75.SUI - AUT14.5.2019Magda K., Nováky
76.ITA - LAT14.5.2019Vitězslav V., Bratislava
77.ITA - SWE12.5.2019Marek B., Pezinok
78.SWE - SUI18.5.2019Maxim B., Čierny Brod
79.RUS - ITA15.5.2019Miroslav G., Nové Zámky
80.SWE - AUT16.5.2019Marián U., Levice
81.LAT - AUT11.5.2019Michal B., Dubové
82.RUS - ITA15.5.2019Stanislav Š., Liptovský Mikuláš
83.SWE - SUI18.5.2019Pavol H., Bratislava
84.CZE - SWE10.5.2019Mario N., Vrbové
85.CZE - LAT16.5.2019Rastislav Š., Bratislava
86.SUI - AUT14.5.2019Petra I., Dubnica nad Váhom
87.RUS - ITA15.5.2019Ivan Z., Bratislava
88.SUI - AUT14.5.2019Ladislav H., Bratislava
89.SUI - AUT14.5.2019Slavomír I., Bernolákovo
90.ITA - SWE12.5.2019Peter H., Dubnica nad Váhom
91.LAT - SUI12.5.2019Pavol K., Kalinkovo
92.LAT - AUT11.5.2019Augustín G., Bratislava
93.ITA - SWE12.5.2019Lenka V., Kopčany
94.SWE - AUT16.5.2019Miroslav H., Prievidza
95.SUI - NOR15.5.2019Blanka Š., Bratislava
96.LAT - SUI12.5.2019Ján N., Dunajská streda
97.ITA - SWE12.5.2019Anna T., Bratislava
98.SWE - AUT16.5.2019Peter K., Bratislava
99.LAT - AUT11.5.2019Kristina K., Bratislava
100.ITA - SWE12.5.2019Lubomir C., Velky Meder
101.ŠTVRŤFINÁLE 223.5.2019Gergely C., Bratislava
102.LAT - SUI12.5.2019Lukáš V., Bratislava
103.ŠTVRŤFINÁLE 423.5.2019Katarína C., Dolny Kubin
104.SUI - NOR15.5.2019Matej Ch., Senec
105.ITA - SWE12.5.2019Neregistrovaný výherca
106.SWE - LAT20.5.2019Neregistrovaný výherca
107.ZÁPAS O BRONZ26.5.2019Neregistrovaný výherca
108.SWE - SUI18.5.2019Neregistrovaný výherca
109.SUI - AUT14.5.2019Neregistrovaný výherca
110.SUI - NOR15.5.2019Neregistrovaný výherca
111.ITA - NOR18.5.2019Neregistrovaný výherca
Zápasy v Košiciach
MiestoZápasDátumVýherca
1.SVK - CAN13.5.2019Zuzana V., Stropkov
2.CAN - USA21.5.2019Patrik M., Petrovany
3.GBR - SVK18.5.2019Alžbeta V., Plavnica
4.FRA - SVK17.5.2019Jozef H., Jasová
5.CAN - FRA16.5.2019Monika M., Vinné
6.USA - FIN13.5.2019Miloš S., Bardejov
7.FIN - DEN16.5.2019Martin K., Bratislava
8.GER - FRA14.5.2019Miroslav K., Bardejov
9.GER - FRA14.5.2019Dana G., Revúca
10.CAN - FRA16.5.2019Monika V., Široké
11.CAN - USA21.5.2019Ivana K., Kapušany
12.GBR - SVK18.5.2019Adriana Z., Presov
13.GBR - CAN12.5.2019Dominika B., Žilina
14.CAN - FRA16.5.2019Martina M., Prievidza
15.CAN - DEN20.5.2019Branislav L., Košice
16.USA - FIN13.5.2019Dalibor B., Dubnica nad vahom
17.DEN - FRA11.5.2019Alena G., Bratislava
18.ŠTVRŤFINÁLE 323.5.2019Miroslava M., Kysucké Nové Mesto
19.FIN - CAN10.5.2019Martina Š., Púchov
20.SVK - DEN21.5.2019Ľuboš M., Batizovce
21.ŠTVRŤFINÁLE 323.5.2019Anka P., Brusno
22.DEN - GER12.5.2019Miroslav B., Košice
23.CAN - FRA16.5.2019Adriana S., Puchov
24.GBR - DEN14.5.2019Dana F., Svätý Anton
25.DEN - GER12.5.2019Štefan O., Vranov nad Topľou
26.DEN - FRA11.5.2019Martin B., Prešov
27.FIN - DEN16.5.2019Árpád Č., Čierna nad Tisou
28.GBR - CAN12.5.2019Jozef S., Dlhá nad Oravou
29.GER - USA19.5.2019Peter B., Stara Lubovna
30.FRA - SVK17.5.2019Jana R., Jamník - Odorín
31.DEN - USA18.5.2019František Č., Iliašovce
32.GER - USA19.5.2019Richard K., Košice
33.GER - GBR11.5.2019Marián V., Šarišské Dravce
34.GER - GBR11.5.2019Michal B., Spišské Tomášovce
35.SVK - DEN21.5.2019Oľga P., Nové Zámky
36.FIN - DEN16.5.2019Anna W., Smižany
37.SVK - CAN13.5.2019Miroslav M., Žilina
38.USA - SVK10.5.2019Erika B., Revuca
39.SVK - FIN11.5.2019Marcel S., Košice
40.FIN - CAN10.5.2019Zdeno M., Nižná
41.CAN - GER18.5.2019Miroslav R., Bratislava
42.GER - GBR11.5.2019Gabriela J., Uzovský Šalgov
43.GER - SVK15.5.2019Rastislav H., Košice
44.SVK - FIN11.5.2019Radovan H., Bardejov
45.ŠTVRŤFINÁLE 123.5.2019Gabriel G., Prešov
46.DEN - GER12.5.2019Ľuboš P., Levoča
47.USA - FIN13.5.2019Vyradený výherca
48.GBR - DEN14.5.2019Jan B., Zahor
49.CAN - DEN20.5.2019Peter J., Vysoke Tatry
50.FIN - DEN16.5.2019Rastislav P., Nad jazerom
51.ŠTVRŤFINÁLE 123.5.2019Katarína T., Klčov
52.USA - FIN13.5.2019Pavol C., Košice
53.DEN - USA18.5.2019Zuzana B., Čierny Brod
54.FIN - GBR17.5.2019Miroslava Č., Smižany
55.GER - SVK15.5.2019Zoltan B., Čierny Brod
56.CAN - GER18.5.2019Marek B., Prievidza
Zápasy v Bratislave
MiestoZápasDátumVýherca
1.SWE - AUT16.5.2019Peter J., Martin
2.LAT - SUI12.5.2019Mata P., Brusno
3.SWE - LAT20.5.2019Lenka K., Bratislava
4.SWE - SUI18.5.2019Adam L., Bratislava
5.SWE - LAT20.5.2019Vladimír K., Bratislava
6.NOR - SWE13.5.2019Tomáš Š., Oslany
7.RUS - CZE13.5.2019Barbora H., Sereď
8.ZÁPAS O BRONZ26.5.2019Marianna V., Solčany
9.SWE - SUI18.5.2019Jana Š., Liptovský Mikuláš
10.ITA - SWE12.5.2019Iveta M., Bratislava
11.SUI - NOR15.5.2019Veronika C., Andovce
12.SWE - AUT16.5.2019Robert P., Bratislava
13.AUT - CZE19.5.2019Zdenko H., Černík
14.SUI - AUT14.5.2019Marta G., Sered
15.SEMIFINÁLE 125.5.2019Roman K., Bratislava
16.ITA - SWE12.5.2019Božena K., Dubnica nad Váhom
17.NOR - SWE13.5.2019Alena D., Martin
18.CZE - SUI21.5.2019Eva M., Kysucký Lieskovec
19.RUS - ITA15.5.2019Marian K., Janiky
20.ŠTVRŤFINÁLE 223.5.2019Branislav M., Bratislava
21.ITA - LAT14.5.2019Andrej S., Dubravy
22.SEMIFINÁLE 225.5.2019Jana S., Váhovce
23.ITA - NOR18.5.2019Natália T., Bratislava
24.CZE - SWE10.5.2019Eva P., Šahy
25.LAT - SUI12.5.2019Marta K., Bratislava
26.RUS - ITA15.5.2019Linda k., Holic
27.RUS - ITA15.5.2019Kvetoslava F., Senica
28.SUI - AUT14.5.2019Radoslav Š., Kvetoslavov
29.SUI - AUT14.5.2019Jana K., Rosina
30.LAT - SUI12.5.2019Rastislav S., Bratislava
31.SWE - AUT16.5.2019Kristína Š., Cabaj - Čapor
32.SUI - NOR15.5.2019Bianka K., Čierny Brod
33.LAT - AUT11.5.2019Michal L., Zlaté Moravce
34.CZE - LAT16.5.2019Martina K., Bratislava - Čunovo
35.ŠTVRŤFINÁLE 423.5.2019Róbert V., Bratislava
36.RUS - ITA15.5.2019Erich B., Čermany
37.SUI - NOR15.5.2019Karol K., Bratislava
38.ITA - SWE12.5.2019Peter S., Nitra
39.SUI - ITA11.5.2019Marian U., Bratislava
40.SUI - NOR15.5.2019Neregistrovaný výherca
41.ITA - SWE12.5.2019Neregistrovaný výherca
42.SWE - AUT16.5.2019Neregistrovaný výherca
43.LAT - SUI12.5.2019Neregistrovaný výherca
44.CZE - ITA17.5.2019Neregistrovaný výherca