Vyhraj s Kinley najnovší iPhone 12

Výhra

NAJNOVŠÍ iPhone 12

Čo má spoločné Kinley a nový iPhone 12? Jednoducho im nejde odolať!

Vyhrajte nový iPhone 12 a pripravte sa na poriadnu porciu najnovšej technológie a nekonečnej zábavy. Radi sledujete videá priamo na mobile, upravujete fotky alebo hráte hry? Špičkový displej 6,1 Super Retina XDR s podporou HDR 10 a Dolby Vison vás svojou dimenziou obrazu naozaj ohromí. Nové predné sklo Ceramid Shield vám ušetrí veľa vrások z večne padajúceho telefónu. O to sa postarajú nanokeramické kryštály, vďaka ktorým má iPhone štvornásobnú odolnosť proti pádu. Rodinné fotografie z výletu zachytíte duálnym širokouhlým fotoaparátom, a to aj keď sa budete vracať domov po západe slnka. iPhone 12 uspokojí aj náročných užívateľov internetu. S podporou 5G sietí si napríklad zavoláte cez FaceTime v HD rozlíšení, stiahnete filmy behom okamihu alebo môžete streamovať videá.

AKO SA ZAPOJIŤ

1. KÚP 2x AKÝKOĽVEK SÚŤAŽNÝ PRODUKT* KINLEY NA ČERPACÍCH STANICIACH SLOVNAFT
2. ZAPOJ SA CEZ WEB NIŽŠIE ALEBO ODOŠLI SMS - ako zaslať SMS nájdeš v pravidlách súťaže
3. ODLOŽ SI ÚČTENKU - budeme ju potrebovať ku kontrole
4. VYHRAJ najnovší iPhone 12
*Súťažnými produktmi sú akékoľvek 0,5l Kinley

ZAPOJ SA DO SÚŤAŽE

Do súťaže sa môžeš zapojiť pomocou SMS, ale aj vyplnením formulára nižšie. Do súťaže je zaradený len jeden kód vytvorený z dátumu a prvých 8 znakov OKP z pokladničného dokladu. Uschovaj si všetky pokladničné doklady. Je možné, že v prípade výhry budeš vyzvaný na preukázanie sa so všetkými pokladničnými dokladmi, ktoré boli registrované do súťaže pod tvojím telefónnym číslom.

Na pokladničnom doklade sa musia nachádzať 2 súťažné produkty. Uschovaj si všetky pokladničné doklady, s ktorými si súťažil.

Súťaž už skončila.

URČENIE VÝHERCOV

VÝHERCOM TÝŽDENNEJ VÝHRY - IPHONE 12 sa stane súťažiaci, ktorého súťažný vstup bude vyžrebovaný zo všetkých platných vstupov prihlásených do týždenného súťažného kola. Súťaž je rozdelená na 4 týždenné súťažné kolá. Celkom sú v súťaži 4 týždenné výhry.

Upozorňujeme, že výherný vstup musí byť následne doložený pokladničným dokladom (účtenkou) potvrdzujúcim nákup 2 súťažných produktov, na ktorom sa musia nachádzať zhodné údaje, ako boli použité v súťažnom vstupe. Za unikátneho súťažiaceho je považované telefónne číslo (MSISDN).

Za každý pokladničný doklad so súťažným produktom je možné poslať / zadať iba jeden súťažný vstup. Jeden súťažiaci môže za celú dobu trvania súťaže vyhrať jeden typ výhry maximálne raz. Usporiadateľ môže od výhercu požadovať preukázanie sa všetkými pokladničnými dokladmi, ktoré daný výherca v súťaži použil. V prípade, že výherca nedoloží akýkoľvek z požadovaných pokladničných dokladov, s ktorými sa zaregistroval do súťaže, stráca na výhru nárok.

FORMULÁR PRE VÝHERCOV

Registrácie súťažiacich už skončili.

VÝHERCOVIA V SÚŤAŽI

iPhone 12
Dominika J., Žilina
Broňa K., Bratislava
Jozef L., Trnava
Mária P., Bratislava