Vyhraj exkluzívny gril v hodnote 1 400 €

SÚŤAŽÍŠ O 35 CIEN

AKO SA ZAPOJIŤ

Súťaž prebieha od 6.6.2020 do 5.7.2020.

1. KÚP 2x AKÉKOĽVEK SÚŤAŽNÉ PRODUKTY 4 x 330 ML PLECHOVKA ALEBO 1,75 L PET* V PREDAJNIACH COOP
2. ZAPOJ SA CEZ WEB NIŽŠIE ALEBO ODOŠLI SMS (ako poslať SMS nájdeš v pravidlách súťaže)
3. ODLOŽ SI ÚČTENKU (budeme ju potrebovať ku kontrole)

*Súťažné produkty: 4x 330 ml plechovka Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Fanta pomaranč, Sprite a 1,75 l PET Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Fanta pomaranč, Sprite.

POZOR: súťažná účtenka musí obsahovať 2x súťažný produkt.

ZAPOJ SA DO SÚŤAŽE

Do súťaže sa môžeš zapojiť pomocou SMS, ale aj vyplnením formulára nižšie. Do súťaže je zaradený len jeden kód vytvorený z dátumu a prvých 8 znakov OKP z pokladničného dokladu. Uschovaj si všetky pokladničné doklady. Je možné, že v prípade výhry budeš vyzvaný na preukázanie sa so všetkými pokladničnými dokladmi, ktoré boli registrované do súťaže pod tvojím telefónnym číslom. Na pokladničnom doklade sa musia nachádzať 2 súťažné produkty.

Súťaž už skončila.

URČENIE VÝHERCOV

VÝHERCOM HLAVNEJ VÝHRY - PLYNOVÉHO GRILU WEBER® Genesis® II E-410 GBS - BLACK - sa stane súťažiaci, ktorého platný súťažný vstup bude vyžrebovaný zo všetkých platných vstupov prihlásených do celej súťaže.

VÝHERCOM TÝŽDENNEJ VÝHRY - PIKNIKOVÉHO KOŠA RICHMOND - sa stane súťažiaci, ktorého súťažný vstup bude vyžrebovaný zo všetkých platných vstupov prihlásených do týždenného súťažného kola. Súťaž je rozdelená na 4 týždenné súťažné kolá. Celkom sú v súťaži 4 týždenné výhry.

VÝHERCOM DENNEJ VÝHRY - POUKÁŽKY COOP V HODNOTE 20 Eur - sa stane súťažiaci, ktorého platný súťažný vstup bude systémom spracovaný v „šťastnú chvíľku“ alebo čo najskôr po nastaní šťastnej chvíľky. Pre výhru je stanovená jedna šťastná chvíľka denne. Celkom je v súťaži 30 denných výhier.

Upozorňujeme, že výherný vstup musí byť následne doložený pokladničným dokladom (účtenkou) potvrdzujúcim nákup 2 súťažných balení, na ktorom sa musia nachádzať zhodné údaje, ako boli použité v súťažnom vstupe. Za unikátneho súťažiaceho je považované telefónne číslo (MSISDN).

Za každý pokladničný doklad so súťažným produktom je možné poslať / zadať iba jeden súťažný vstup. Jeden súťažiaci (MSISDN) môže za celú dobu trvania súťaže vyhrať každý typ výhry maximálne raz. Usporiadateľ môže od výhercu požadovať preukázanie sa všetkými pokladničnými dokladmi, ktoré daný výherca v súťaži použil. V prípade, že výherca nedoloží akýkoľvek z požadovaných pokladničných dokladov, s ktorými sa zaregistroval do súťaže, stráca na výhru nárok.

FORMULÁR PRE VÝHERCOV

WINNER_REGISTRATION_AFTER

VÝHERCOVIA V SÚŤAŽI

GRIL WEBER® Genesis® II E-410 GBS - BLACK
Miroslav T., Kráľová pri Senci
PIKNIKOVÝ KÔŠ RICHMOND
Miroslav T., Kráľová pri Senci
Lydia J., Cifer
Ivana K., Jablonec
Marcel A., Turany
POUKÁŽKA COOP V HODNOTE 20 EUR
Peter U., Poprad
Oľga P., Nové Zámky
Miroslav T., Kráľová pri Senci
Valeria B., Vikartovce
František P., Nové Zámky
Valéria G., Jasová
Ladislav F., Spišské Vlachy
Jana P., Zvolen
Lucia D., Liptovské Sliače
Martina D., Podkonice
Lucia K., Detvianska Huta
Slavka L., Bytča
Tibor B., Galanta
Barbora D., Bratislava
Jana K., Krásno nad Kysucou
Jan S., Kamenica nad Cirochou
Gabriela D., Dubnica nad Váhom
Eva H., Višňové
Helena S., Jovice
Alena M., Trenčín
Martin D., Liptovské Sliače
Marta U., Púchov