TEASER_TITLE

AKO SA ZAPOJIŤ

Súťaž prebieha od 1.6.2020 do 5.7.2020.

1. KÚP 2x AKÉKOĽVEK SÚŤAŽNÉ PRODUKTY 4 x 330 ML PLECHOVKA ALEBO 1,75 L PET* VO VYBRANÝCH PREDAJNIACH CBA
2. ZAPOJ SA CEZ WEB NIŽŠIE ALEBO ODOŠLI SMS (ako poslať SMS nájdeš v pravidlách súťaže)
3. ODLOŽ SI ÚČTENKU (budeme ju potrebovať ku kontrole)

*Súťažné produkty: Coca-Cola, Coca-Cola Zero v balení 4 x 330 ml PLECH, alebo Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Fanta pomaranč a Sprite v balení 1,75 l PET

POZOR: súťažná účtenka musí obsahovať 2x súťažné produkty.

SÚŤAŽÍŠ O 41 CIEN

Do súťaže sa môžeš zapojiť pomocou SMS, ale aj vyplnením formulára nižšie. Do súťaže je zaradený len jeden kód vytvorený z dátumu a prvých 8 znakov OKP z pokladničného dokladu. Uschovaj si všetky pokladničné doklady. Je možné, že v prípade výhry budeš vyzvaný na preukázanie sa so všetkými pokladničnými dokladmi, ktoré boli registrované do súťaže pod tvojím telefónnym číslom. Na pokladničnom doklade sa musia nachádzať súťažné produkty (2 produkty).

Súťaž už skončila.

URČENIE VÝHERCOV

VÝHERCOM HLAVNEJ VÝHRY - PLYNOVÉHO GRILU WEBER® Genesis® II E-410 GBS - BLACK - sa stane súťažiaci, ktorého platný súťažný vstup bude vyžrebovaný zo všetkých platných vstupov prihlásených do celej súťaže.

VÝHERCOM TÝŽDENNEJ VÝHRY - PIKNIKOVÉHO KOŠA RICHMOND - sa stane súťažiaci, ktorého súťažný vstup bude vyžrebovaný zo všetkých platných vstupov prihlásených do týždenného súťažného kola. Súťaž je rozdelená na 5 týždenných súťažných kôl. Celkom je v súťaži 5 týždenných výhier.

VÝHERCOM DENNEJ VÝHRY - WEBER® GRILOVACIEHO NÁRADI PREMIUM - sa stane súťažiaci, ktorého platný súťažný vstup bude systémom spracovaný v „šťastnú chvíľku“ alebo čo najskôr po nastaní šťastnej chvíľky. Pre výhru je stanovená jedna šťastná chvíľka denne. Celkom je v súťaži 35 denných výhier.

Upozorňujeme, že výherný vstup musí byť následne doložený pokladničným dokladom (účtenkou) potvrdzujúcim nákup 2 súťažných produktov, na ktorom sa musia nachádzať zhodné údaje, ako boli použité v súťažnom vstupe. Za unikátneho súťažiaceho je považované telefónne číslo (MSISDN).

Za každý pokladničný doklad so súťažným produktom je možné poslať / zadať iba jeden súťažný vstup. Jeden súťažiaci (MSISDN) môže za celú dobu trvania súťaže vyhrať každý typ výhry maximálne raz. Usporiadateľ môže od výhercu požadovať preukázanie sa všetkými pokladničnými dokladmi, ktoré daný výherca v súťaži použil. V prípade, že výherca nedoloží akýkoľvek z požadovaných pokladničných dokladov, s ktorými sa zaregistroval do súťaže, stráca na výhru nárok.

FORMULÁR PRE VÝHERCOV

Pokiaľ ti přišla SMS potvrdzujúca umiestnenie na výhernej pozícii, vyplň formulár pre výhercu. Po kontrole ti výhru opäť potvrdíme pomocou SMS.

Formulár bol úspešne odoslaný, ďakujeme. Formulár sa nepodarilo odoslať. Ak sa problém opakuje, kontaktujte prosím podporu súťaže na adrese soutez@profisms.cz. Formulár bol vyplnený mimo časový interval pre registrácie.
Nebol zadaný kód z SMS. Kód z SMS nie je správny, alebo už bol použitý.
Nebola nahraná účtenka. Súbor s účtenkou je príliš veľký. Pri ukladaní súboru nastala chyba. Pri nahrávaní súboru nastala neznáma chyba.
Nebolo zadané meno.
Nebolo zadané priezvisko.
Nebola zadaná e-mailová adresa. Zadaná e-mailová adresa nie je platná.
Nebolo zadané telefónne číslo. Zadané telefónne číslo nie je platné. Zadajte číslo vr. predvoľby +421. Zadané telefónne číslo už existuje.
Nebola zadaná ulica a popisné číslo.
Nebolo zadané mesto.
Nebolo zadané PSČ.
Nebol zadaný dátum narodenia. Zadaný dátum narodenie nie je platný. Zadajte ho vo formáte DD.MM.RRRR

VÝHERCOVIA V SÚŤAŽI

GRIL WEBER® Genesis® II E-410 GBS
Kristína H., Zemplínska Teplica
PIKNIKOVÝ KÔŠ RICHMOND
Monika K., Nitra
Renáta F., Spišské Vlachy
Lórant S., Kráľovský Chlmec
Boris B., Nitra
Prebieha registrácia náhradníka
WEBER® GRILOVACIE NÁRADIE PREMIUM
Lucia D., Liptovské Sliače
Milan M., Sekule
Mária S., Bajerovce
Martin D., Liptovské Sliače
Richard S., Golianovo
Dominik F., Zemplín
Ján K., Svaty Peter
Valika M., Banská Bystrica
Kristína H., Zemplínska Teplica
Mária S., Topoľčany
Monika K., Kružlová
Ján S., Vranov nad Topľou
Ladislav F., Spišské Vlachy
Peter S., Čierna nad Tisou
Marika P., Brusno
Tibor B., Galanta
Adriana S., Čierna nad Tisou
Mária S., Kráľovský Chlmec
Alexandra F., Kráľovský Chlmec
Lucia D., Liptovské Sliače
Lórant S., Kráľovský Chlmec
Anna V., Snina
Renáta F., Spišské Vlachy
Jozef K., Žilina