Ďalšie výhry v súťaži

4x GRIL WEBER® BAR-B Kettle 47 cm

Základný model legendárneho kotlového grilu Weber® vhodný pre tých, ktorí sú v oblasti kotlového grilovania začiatočníci.

Kotol grilu Compact Kettle je vyrobený z porcelánom smaltovanej ocele a podopierajú ho tri hliníkové nohy, z ktorých dve sú vybavené kolieskami. Gril je tak plne mobilný a ľahko sa transportuje z miesta na miesto.

4x PIKNIKOVÝ KÔŠ RICHMOND

Tradičný kôš na piknik z vŕbového prútia s držadlom, vo vnútri je potiahnutý pruhovanú látkou z ľanu.

Vyobrazenie výhier je ilustračné

29x POUKÁŽKA

Poukážka v hodnotě 20 Eur. Nákupnými poukážkami je možné platiť vo všetkých predajniach COOP Jednoty.

Ako súťažiť

Súťaž prebieha od 6.6.2019 00:00:00 do 4.7.2019 23:59:59.

 1. KÚP AKÝKOĽVEK SÚŤAŽNÝ PRODUKT* V PREDAJNI COOP JEDNOTA

  Súťažnými produktmi sú 4x 330ml plechovka Coca-Cola, Coca-Cola Zero a 1,75l PET Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Fanta pomaranč, Sprite

 2. ZAPOJ SA CEZ WEB NIŽŠIE ALEBO ODOŠLI SMS

  Ako zaslať SMS nájdeš v pravidlách súťaže.

 3. ODLOŽ POKLADNIČNÝ DOKLAD

  Budeme ho potrebovať ku kontrole.

 • *PET 1,75 l
 • *Plech 4x 330 ml

ZAPOJENIE DO SÚŤAŽE

Do súťaže sa môžeš zapojiť pomocou SMS, ale aj vyplnením formulára nižšie. Do súťaže je zaradený len jeden kód vytvorený z dátumu, času a hodnoty nákupu z pokladničného dokladu. Uschovaj si všetky pokladničné doklady. Je možné, že v prípade výhry budeš vyzvaný na preukázanie sa so všetkými pokladničnými dokladmi, ktoré boli registrované do súťaže pod Tvojím telefónnym číslom. Na pokladničnom doklade sa musí nachádzať súťažný produkt.

Váš súťažný vstup sme zaradili do žrebovania. Zvýšte si šancu, nakúpte a súťažte znova. Váš súťažný vstup sme zaradili do žrebovania. Zvýšte si šancu, nakúpte a súťažte znova. Formulár sa nepodarilo odoslať. Ak sa problém opakuje, kontaktujte prosím podporu súťaže na adrese gril@profisouteze.cz. Súťaž ešte nezačala, vyplňte formulár alebo zašlite SMS v čase konania súťaže (6.2.2019 - 5.3.2019). Súťaž skončila 5.3.2019, ďakujeme za účasť. Doklad ste odoslali v chybnom formáte. Doklad s produktmi v minimálnej hodnote 1,29€ odošlite znovu so správnymi údajmi. Viac informácií nájdete v úplných pravidlách súťaže. Vaša Coca-Cola. Údaje, ktoré ste uviedli, už boli v súťaži použité. V prípade, že ste údaje doteraz nepoužili, kontaktujte podporu súťaže na adrese gril@profisouteze.cz. Nákup súťažných produktov musí prebehnúť v dobe trvania súťaže. Nakúpte znova a odošlite doklad so správnymi údajmi. Úplné pravidlá nájdete tu. V súťaži ste už vyhral/a poukážku. Váš súťažný vstup bol zaradený do súťaže o hlavné výhry. Zvýšte si šancu, nakúpte a súťažte znova. Formulár sa nepodarilo odoslať. Ak sa problém opakuje, kontaktujte prosím podporu súťaže na adrese gril@profisouteze.cz. Formulár bol vyplnený mimo časový interval pre registrácie.
V tvare DD.MM.RRRR
Nebol zadaný dátum z účtenky. Dátum je v chybnom formáte.
Ve tvare HH:MM
Nebol zadaný čas z účtenky. Čas je v chybnom formáte.
Nebola zadaná suma z účtenky. Suma je v chybnom formáte.
Nebolo zadané telefónne číslo. Zadané telefónne číslo nie je platné. Zadajte číslo vr. predvoľby +421.

PRAVIDLÁ SÚŤAŽE

VÝHERCOM HLAVNEJ VÝHRY - PLYNOVÉHO GRILU WEBER® (Genesis II E-315, GBS, black) - sa stane súťažiaci, ktorého platný súťažný vstup bude vyžrebovaný zo všetkých platných vstupov prihlásených do celej súťaže.

VÝHERCOM TÝŽDENNEJ VÝHRY - sa stane súťažiaci, ktorého súťažný vstup bude vyžrebovaný zo všetkých platných vstupov prihlásených do týždenného súťažného kola. Súťaž je rozdelená na 4 týždenné súťažné kolá, v každom sa žrebuje 1 výherca GRILU WEBER® (BAR-B Kettle) a 1 výherca PIKNIKOVÉHO KOŠA RICHMOND.

VÝHERCOM DENNEJ VÝHRY - POUKÁŽKY COOP JEDNOTA V HODNOTE 20€ - sa stane súťažiaci, ktorého platný súťažný vstup bude systémom spracovaný v „šťastnú chvíľku“ alebo čo najskôr po nastaní šťastnej chvíľky. Pre výhru je stanovená jedna šťastná chvíľka denne. Celkom je v súťaži 29 denných výhier.

FORMULÁR PRE VÝHERCU

Pokiaľ ti přišla SMS potvrdzujúca umiestnenie na výhernej pozícii, vyplň formulár pre výhercu. Po kontrole ti výhru opäť potvrdíme pomocou SMS.

Formulár bol úspešne odoslaný, ďakujeme. Formulár sa nepodarilo odoslať. Ak sa problém opakuje, kontaktujte prosím podporu súťaže na adrese soutez@profisms.cz. Formulár bol vyplnený mimo časový interval pre registrácie.
Nebol zadaný kód z SMS. Kód z SMS nie je správny, alebo už bol použitý.
Nebola nahraná účtenka. Súbor s účtenkou je príliš veľký. Pri ukladaní súboru nastala chyba. Pri nahrávaní súboru nastala neznáma chyba.
Nebolo zadané meno.
Nebolo zadané priezvisko.
Nebola zadaná e-mailová adresa. Zadaná e-mailová adresa nie je platná.
Nebolo zadané telefónne číslo. Zadané telefónne číslo nie je platné. Zadajte číslo vr. predvoľby +421. Zadané telefónne číslo už existuje.
Nebola zadaná ulica a popisné číslo.
Nebolo zadané mesto.
Nebolo zadané PSČ.
V tvare DD.MM.RRRR
Nebol zadaný dátum narodenia. Zadaný dátum narodenie nie je platný. Zadajte ho vo formáte DD.MM.RRRR

VÝHERCOVIA

Súťaž sa zatiaľ iba rozbieha. Momentálne nie sú známi žiadni výhercovia.