Vyhraj s Coca-Cola a sleduj futbal kdekoľvek

ČO MôŽEŠ VYHRAŤ?

CHYTRÝ MINI PROJEKTOR

Vychutnaj si futbalové zápasy slovenskej reprezentácie. Vďaka prenosnému projektoru so zabudovanymi reproduktormi tí neunikne jediný zápas, nech už si kdekoľvek!

Ročné predplatné DIGI GO

S aplikáciou DIGI GO budeš mať k dispozícii okrem iného 10 športových a 13 slovensko-českých programov. Najlepšie futbalové zápasy tak možeš sledovat po celý rok.

Fanúšikovské tričko NIKE Slovensko

Reprezentuj aj ty slovenský futbal tričkom NIKE! Motív tatranského štítu spolu s tvárami hviezd Mareka Hamšíka a Róberta Boženíka pristane naozaj každému správnemu fanúšikovi.

AKO SA ZAPOJIŤ

KÚP 2x AKÝKOĽVEK SÚŤAŽNÝ PRODUKT* NA ČERPACÍCH STANICIACH
ZAPOJ SA CEZ WEB NIŽŠIE ALEBO ODOŠLI SMS - ako zaslať SMS nájdeš v pravidlách súťaže
ODLOŽ SI ÚČTENKU - budeme ju potrebovať ku kontrole
VYHRAJ A FANDI NAŠIM Z POHODLIA DOMOVA

* Súťažnými produktmi sú: 0,33l plech / 0,5l PET Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Fanta, Sprite

ZAPOJ SA DO SÚŤAŽE

Súťaž prebieha od 1.5.2021 do 31.5.2021.

Do súťaže sa môžeš zapojiť pomocou SMS, ale aj vyplnením formulára nižšie. Do súťaže je zaradený len jeden kód vytvorený z dátumu nákupu a prvých 8 znakov OKP z pokladničného dokladu.

Uschovaj si všetky pokladničné doklady. Je možné, že v prípade výhry budeš vyzvaný na preukázanie sa so všetkými pokladničnými dokladmi, ktoré boli registrované do súťaže pod tvojím telefónnym číslom.

VYPLŇ DÁTA Z ÚČTENKY

Váš súťažný vstup sme úspešne zaradili do žrebovania o hlavné a vedľajšie výhry. Pokiaľ ste zadali súťažný vstup nejbližšie šťastnej chvilke, odoslali sme vám SMS s výherným kódom. Netrafili ste šťastnú chvíľku? Nevadí, nakúpte a súťažte znova! Váš súťažný vstup sme úspešne zaradili do žrebovania o hlavné a vedľajšie výhry. Pokiaľ ste zadali súťažný vstup nejbližšie šťastnej chvilke, odoslali sme vám SMS s výherným kódom. Netrafili ste šťastnú chvíľku? Nevadí, nakúpte a súťažte znova! Formulár sa nepodarilo odoslať. Ak sa problém opakuje, kontaktujte prosím podporu súťaže na adrese futbal@profisouteze.cz. Súťaž ešte nezačala, vyplňte formulár alebo zašlite SMS v čase konania súťaže (1.5.2021 - 31.5.2021). Súťaž skončila 31.5.2021, ďakujeme za účasť. Doklad ste odoslali v chybnom formáte. Doklad s 2 súťažnými produktmi odošlite znovu so správnymi údajmi. Viac informácií nájdete v úplných pravidlách súťaže. Údaje, ktoré ste uviedli, už boli v súťaži použité. V prípade, že ste údaje doteraz nepoužili, kontaktujte podporu súťaže na adrese futbal@profisouteze.cz. Nákup súťažných produktov musí prebehnúť v dobe trvania súťaže. Nakúpte znova a odošlite doklad so správnymi údajmi. Úplné pravidlá nájdete tu. FORM_RESPONSE_MINPRICE Váš súťažný vstup sme úspešne zaradili do žrebovania o hlavné a vedľajšie výhry. Pokiaľ ste zadali súťažný vstup nejbližšie šťastnej chvilke, odoslali sme vám SMS s výherným kódom. Netrafili ste šťastnú chvíľku? Nevadí, nakúpte a súťažte znova! FORM_RESPONSE_NOROUND FORM_RESPONSE_TOOLATE Formulár sa nepodarilo odoslať. Ak sa problém opakuje, kontaktujte prosím podporu súťaže na adrese futbal@profisouteze.cz. Formulář byl vyplněn mimo časový interval pro registrace.
Nebol zadaný dátum z účtenky. Dátum je v chybnom formáte.
Neboli zadané znaky z účtenky. Zadané znaky z účtenky nie sú platné.
Nebolo zadané telefónne číslo. Zadané telefónne číslo nie je platné. Zadajte číslo vr. predvoľby +421.
Nebola zadaná e-mailová adresa. Zadaná e-mailová adresa nie je platná.

URČENIE VÝHERCOV

VÝHERCOM HLAVNEJ VÝHRY - CHYTREHO MINI PROJEKTORU sa stane súťažiaci, ktorého súťažný vstup bude vyžrebovaný zo všetkých platných vstupov prihlásených do súťažného kola. Súťaž je rozdelená na 4 súťažné kolá. Celkom sú v súťaži 4 hlavné výhry.

VÝHERCOM VEDĽAJŠEJ VÝHRY - ROČNÉHO PREDPLATNÉHO DIGI GO sa stane súťažiaci, ktorého súťažný vstup bude vyžrebovaný zo všetkých platných vstupov prihlásených do súťažného kola. Súťaž je rozdelená na 4 súťažné kolá, v každom sa žrebujú 2 výhercovia predplatného. Celkom je v súťaži 8 vedľajších výhier.

VÝHERCOM DENNEJ VÝHRY - FANÚŠIKOVSKÉHO TRIČKA NIKE SLOVENSKO sa stane súťažiaci, ktorého platný súťažný vstup bude systémom spracovaný v „šťastnú chvíľku“ alebo čo najskôr po nastaní šťastnej chvíľky. Pre výhru je stanovená jedna šťastná chvíľka denne. Celkom je v súťaži 31 denných výhier.

Upozorňujeme, že výherný vstup musí byť následne doložený pokladničným dokladom (účtenkou) potvrdzujúcim nákup 2 súťažných produktov, na ktorom sa musia nachádzať zhodné údaje, ako boli použité v súťažnom vstupe. Za unikátneho súťažiaceho je považované telefónne číslo (MSISDN).

Za každý pokladničný doklad so súťažným produktom je možné poslať / zadať iba jeden súťažný vstup. Jeden súťažiaci môže za celú dobu trvania súťaže vyhrať jeden typ výhry maximálne raz. Usporiadateľ môže od výhercu požadovať preukázanie sa všetkými pokladničnými dokladmi, ktoré daný výherca v súťaži použil. V prípade, že výherca nedoloží akýkoľvek z požadovaných pokladničných dokladov, s ktorými sa zaregistroval do súťaže, stráca na výhru nárok.

FORMULÁR PRE VÝHERCOV

Pokiaľ ti přišla SMS potvrdzujúca umiestnenie na výhernej pozícii, vyplň formulár pre výhercu. Po kontrole ti výhru opäť potvrdíme pomocou SMS.

Formulár bol úspešne odoslaný, ďakujeme. Formulár sa nepodarilo odoslať. Ak sa problém opakuje, kontaktujte prosím podporu súťaže na adrese soutez@profisms.cz. Formulář byl vyplněn mimo časový interval pro registrace.
Nebol zadaný kód z SMS. Kód z SMS nie je správny, alebo už bol použitý.
Nebola nahraná účtenka. Súbor s účtenkou je príliš veľký. Pri ukladaní súboru nastala chyba. Pri nahrávaní súboru nastala neznáma chyba.
Nebolo zadané meno.
Nebolo zadané priezvisko.
Nebola zadaná e-mailová adresa. Zadaná e-mailová adresa nie je platná.
Nebolo zadané telefónne číslo. Zadané telefónne číslo nie je platné. Zadajte číslo vr. predvoľby +421. Zadané telefónne číslo už existuje.
Nebola zadaná ulica a popisné číslo.
Nebolo zadané mesto.
Nebolo zadané PSČ.
Nebol zadaný dátum narodenia. Zadaný dátum narodenie nie je platný. Zadajte ho vo formáte DD.MM.RRRR

VÝHERCOVIA V SÚŤAŽI

CHYTRÝ MINI PROJEKTOR
1. súťažné kolo: Michal Z., Dolný Kubín
ROČNÉ PREDPLATNÉ DIGI GO
1. súťažné kolo: Péter R., Chotín
1. súťažné kolo Vendula N., Púchov
FANÚŠIKOVSKÉ TRIČKO NIKE SLOVENSKO
František I., Beniakovce
Katarína P., Košice - Západ
Ján H., Svidník
René H., Kovarce
František D., Cestice
Péter R., Chotín
Róbert S., Rudník
Alexander C., Čierna nad Tisou
Mikulas F., Bratislava
Marcela D., Krupina
Tünde L., Galanta
Roman L., Kanianka
Dušan Ž., Tvrdošín
Richard I., Matúškovo