Vyhraj chaldničku SMEG

AKO SA ZAPOJIŤ

1. KÚP AKÉKOĽVEK SÚŤAŽNÉ PRODUKTY COCA-COLA* V MINIMÁLNEJ HODNOTE 1,99 € V PREDAJNIACH COOP JEDNOTA V SLOVENSKEJ REPUBLIKE
2. ZAPOJ SA CEZ WEB NIŽŠIE ALEBO ODOŠLI SMS / ako poslať SMS nájdeš v pravidlách súťaže
3. ODLOŽ SI ÚČTENKU / budeme ju potrebovať ku kontrole
4. VYHRAJ A osviež sa ako nikdy predtým
Súťaž prebieha od 6.8.2020 do 1.10.2020 v predajniach
* Súťažnými produktmi sú: 4x330ml plech / 0,5l PET / 1,25l PET / 1,75l PET / 2,25l PET

ZAPOJ SA DO SÚŤAŽE

Do súťaže sa môžeš zapojiť pomocou SMS, ale aj vyplnením formulára nižšie. Do súťaže je zaradený len jeden kód vytvorený z dátumu a prvých 8 znakov OKP z pokladničného dokladu. Uschovaj si všetky pokladničné doklady. Je možné, že v prípade výhry budeš vyzvaný na preukázanie sa so všetkými pokladničnými dokladmi, ktoré boli registrované do súťaže pod tvojím telefónnym číslom.

Na pokladničnom doklade sa musia nachádzať súťažné produkty v minimálnej hodnote 1,99 €.

VYPĽŇ DÁTA Z ÚČTENKY

Váš súťažný vstup sme zaradili do žrebovania o hlavnú výhru. Pokiaľ ste zadali súťažný vstup najbližšie šťastnej chvíľke odoslali sme Vám SMS s výherným kódom. Zvýšte si šancu, nakúpte a súťažte znova. Váš súťažný vstup sme zaradili do žrebovania o hlavnú výhru. Pokiaľ ste zadali súťažný vstup najbližšie šťastnej chvíľke odoslali sme Vám SMS s výherným kódom. Zvýšte si šancu, nakúpte a súťažte znova. Formulár sa nepodarilo odoslať. Ak sa problém opakuje, kontaktujte prosím podporu súťaže na adrese coopsk@profisouteze.cz. Súťaž ešte nezačala, vyplňte formulár alebo zašlite SMS v čase konania súťaže (6.8.2020 - 1.10.2020). Súťaž skončila 1.10.2020, ďakujeme za účasť. Doklad ste odoslali v chybnom formáte. Doklad odošlite znovu so správnymi údajmi. Viac informácií nájdete v úplných pravidlách súťaže. Vaša Coca-Cola. Údaje, ktoré ste uviedli, už boli v súťaži použité. V prípade, že ste údaje doteraz nepoužili, kontaktujte podporu súťaže na adrese coopsk@profisouteze.cz. Nákup súťažných produktov musí prebehnúť v dobe trvania súťaže. Nakúpte znova a odošlite doklad so správnymi údajmi. Úplné pravidlá nájdete tu. Hodnota nákupu musí být alespoň 1 000 Kč. Váš súťažný vstup sme zaradili do žrebovania o hlavnú výhru. Pokiaľ ste zadali súťažný vstup najbližšie šťastnej chvíľke odoslali sme Vám SMS s výherným kódom. Zvýšte si šancu, nakúpte a súťažte znova. Formulár sa nepodarilo odoslať. Ak sa problém opakuje, kontaktujte prosím podporu súťaže na adrese coopsk@profisouteze.cz. Formulár bol vyplnený mimo časový interval pre registrácie.
Nebolo zadané telefónne číslo. Zadané telefónne číslo nie je platné. Zadajte číslo vr. predvoľby +421.
Nebol zadaný dátum z účtenky. Dátum je v chybnom formáte.
Neboli zadané znaky z účtenky. Zadané znaky z účtenky nie sú platné.

URČENIE VÝHERCOV

VÝHERCOM HLAVNEJ VÝHRY - CHLADNIČKY SMEG V HODNOTE 2 000 Eur - sa stane súťažiaci, ktorého platný súťažný vstup bude vyžrebovaný zo všetkých platných vstupov prihlásených do celej súťaže.

VÝHERCOM TÝŽDENNEJ VÝHRY - KUCHYNSKÉHO ROBOTA V HODNOTE 600 Eur - sa stane súťažiaci, ktorého súťažný vstup bude vyžrebovaný zo všetkých platných vstupov prihlásených do týždenného súťažného kola. Súťaž je rozdelená na 8 týždenných súťažných kôl, v každom sa žrebuje 1 výherca kuchynského robota. Rozdelenie súťažných kôl sa nachádza v úplných pravidlách na stránkach súťaže.

VÝHERCOM DENNEJ VÝHRY - POUKÁŽKY COOP JEDNOTA SLOVENSKO V HODNOTE 20 Eur - sa stane súťažiaci, ktorého platný súťažný vstup bude systémom spracovaný v „šťastnú chvíľku“ alebo čo najskôr po nastaní šťastnej chvíľky. Pre výhru je stanovená jedna šťastná chvíľka denne. Celkom je v súťaži 57 denných výhier.

Upozorňujeme, že výherný vstup musí byť následne doložený pokladničným dokladom (účtenkou) potvrdzujúcim nákup súťažných produktov v minimálnej hodnote 1,99 €, na ktorom sa musia nachádzať zhodné údaje, ako boli použité v súťažnom vstupe. Za unikátneho súťažiaceho je považované telefónne číslo (MSISDN).

Za každý pokladničný doklad so súťažnými produktmi v minimálnej hodnote 1,99€ je možné poslať / zadať iba jeden súťažný vstup. Jeden súťažiaci môže za celú dobu trvania súťaže vyhrať jeden typ výhry maximálne raz. Usporiadateľ môže od výhercu požadovať preukázanie sa všetkými pokladničnými dokladmi, ktoré daný výherca v súťaži použil. V prípade, že výherca nedoloží akýkoľvek z požadovaných pokladničných dokladov, s ktorými sa zaregistroval do súťaže, stráca na výhru nárok.

FORMULÁR PRE VÝHERCOV

Pokiaľ ti přišla SMS potvrdzujúca umiestnenie na výhernej pozícii, vyplň formulár pre výhercu. Po kontrole ti výhru opäť potvrdíme pomocou SMS.

Formulár bol úspešne odoslaný, ďakujeme. Formulár sa nepodarilo odoslať. Ak sa problém opakuje, kontaktujte prosím podporu súťaže na adrese soutez@profisms.cz. Formulár bol vyplnený mimo časový interval pre registrácie.
Nebol zadaný kód z SMS. Kód z SMS nie je správny, alebo už bol použitý.
Nebola nahraná účtenka. Súbor s účtenkou je príliš veľký. Pri ukladaní súboru nastala chyba. Pri nahrávaní súboru nastala neznáma chyba.
Nebolo zadané meno.
Nebolo zadané priezvisko.
Nebola zadaná e-mailová adresa. Zadaná e-mailová adresa nie je platná.
Nebolo zadané telefónne číslo. Zadané telefónne číslo nie je platné. Zadajte číslo vr. predvoľby +421. Zadané telefónne číslo už existuje.
Nebola zadaná ulica a popisné číslo.
Nebolo zadané mesto.
Nebolo zadané PSČ.
Nebol zadaný dátum narodenia. Zadaný dátum narodenie nie je platný. Zadajte ho vo formáte DD.MM.RRRR

VÝHERCOVIA V SÚŤAŽI

CHLADNIČKA SMEG
Juraj J., Žilina
KUCHYNSKÝ ROBOT SMEG
Adriana C., Krásno nad Kysucou
Martin Š., Senica
Angelika Š., Komárno
Valéria G., Jasová
Jana O., Dubnica nad Váhom
Michal K., Bratislava
Laura G., Oravské Veselé
Martin K., Chtelnica
POUKÁŽKA COOP V HODNOTE 20 EUR
Valeria B., Vikartovce
Peter S., Čierna nad Tisou
Peter U., Poprad
Natália S., Stupava
Valeria U., Poprad
Martin K., Chtelnica
Angelika Š., Komárno
Alena M., Trenčín
Marianna S., Čadca
Miroslava Č., Smižany
Martin Š., Senica
Vladimíra V., Košice
Júlia B., Pohronský Ruskov
Dáša T., Kráľová pri Senci
Eva U., Poprad
Tibor Š., Komárno
Darina H., Jasová
Marek Š., Žilina
Oľga P., Nové Zámky
Radovan R., Štvrtok na Ostrove
Jozef H., Jasová
Dalibor M., Trenčín
Mária S., Prešov
Romana O., Šaľa
Barbara B., Topoľníky
Juraj K., Bratislava
Marie F., Spisské Podhradie
Denisa O., Gemerská Horka
Ján K., Svaty Peter
Elena T., Šoporňa
Judita Š., Dvory nad Zitavou
Lenka C., Poprad
Františka G., Trebatice
Imrich M., Kolárovo
Eva S., Handlová
Ján S., Košice
Alžbeta K., Dubnica nad Váhom
Marianna S., Kamenica Nna Cirochou
Elena K., Turčianske Teplice
Daniel H., Jasová
Lucia B., Kuzmice
Lea Š., Tvrdošovce
Janka B., Kokava nad Rimavicou
Irena B., Nové Zámky
Miroslava G., Považská Bystrica
Zuzana S., Banská Bystrica
Marian J., Sobrance
Zuzana P., Čadca