Oslavuj s nami a vyhraj!

AKO SA ZAPOJIŤ

1. KÚP ŠPECIÁLNE NARODENINOVÉ MENU V CINEMAX SLOVENSKO
2. OD OBSLUHY OBDRŽÍŠ HRACIU KARTIČKU SO SÚŤAŽNÝM KÓDOM, KARTIČKU SI USCHOVAJ
3. ZADAJ KÓD NIŽŠIE ALEBO ODOŠLI SMS V PREDPÍSANOM TVARE - ako poslať SMS nájdeš v úplných pravidlách
4. VYHRAJ NIEKTORÚ ZO SKVELÝCH CIEN

* Súťažné produkty sú:

Platí iba pre špeciálne XXL narodeninové menu - XXL popcornové combo: 6l pukance + 1x 1l nápoj alebo 2x 0,5l nápoj Coca-Cola / Coca-Cola Zero / Fanta / Sprite

Súťaž prebieha od 22.7.2021 do 26.8.2021 v kinosálach CINEMAX.

ZAPOJ SA DO SÚŤAŽE

Do súťaže sa môžeš zapojiť pomocou SMS, ale aj vyplnením formulára nižšie. Do súťaže je zaradený len jeden kód zo súťažnej kartičky.

VYPLŇ KÓD Z KARTIČKY, TVOJE TELEFÓNNE ČÍSLO A E-MAILOVÚ ADRESU

Váš súťažný vstup sme úspešne zaradili do žrebovania. Pokiaľ ste zadali súťažný vstup nejbližšie šťastnej chvilke pre jednu z denných výhier, odoslali sme vám SMS s výherným kódom. Váš súťažný vstup sme úspešne zaradili do žrebovania. Pokiaľ ste zadali súťažný vstup nejbližšie šťastnej chvilke pre jednu z denných výhier, odoslali sme vám SMS s výherným kódom. Formulár sa nepodarilo odoslať. Ak sa problém opakuje, kontaktujte prosím podporu súťaže na adrese cinemax@profisutaze.sk. Súťaž ešte nezačala, vyplňte formulár alebo zašlite SMS v čase konania súťaže (22.7.2021 - 26.8.2021). Súťaž skončila 26.8.2021, ďakujeme za účasť. Doklad ste odoslali v chybnom formáte. Doklad se súťažnými produktmi odošlite znovu so správnymi údajmi. Viac informácií nájdete v úplných pravidlách súťaže. Údaje, ktoré ste uviedli, už boli v súťaži použité. V prípade, že ste údaje doteraz nepoužili, kontaktujte podporu súťaže na adrese cinemax@profisutaze.sk. Nákup súťažných produktov musí prebehnúť v dobe trvania súťaže. Nakúpte znova a odošlite doklad so správnymi údajmi. Úplné pravidlá nájdete tu. - Váš súťažný vstup sme úspešne zaradili do žrebovania. Pokiaľ ste zadali súťažný vstup nejbližšie šťastnej chvilke pre jednu z denných výhier, odoslali sme vám SMS s výherným kódom. FORM_RESPONSE_NOROUND FORM_RESPONSE_TOOLATE Formulár sa nepodarilo odoslať. Ak sa problém opakuje, kontaktujte prosím podporu súťaže na adrese cinemax@profisutaze.sk. Formulář byl vyplněn mimo časový interval pro registrace.
Nebol zadaný kód z kartičky. Zadaný kód nie je platný alebo už bol použitý.
Nebolo zadané telefónne číslo. Zadané telefónne číslo nie je platné. Zadajte číslo vr. predvoľby +421.
Nebola zadaná e-mailová adresa. Zadaná e-mailová adresa nie je platná.

URČENIE VÝHERCOV

VÝHERCOM iPHONE SE 2020 - sa stane súťažiaci, ktorého platný súťažný vstup bude vyžrebovaný zo všetkých platných vstupov prihlásených do súťažného kola. Súťaž je rozdelená na 3 súťažná kolá, v každom sa žrebuje 1 výherca.

VÝHERCOM CINEMAX VÝHRY - SÚKROMNÉHO PREMIETANIA / VIP KARTY CINEMAX - sa stane súťažiaci, ktorého platný súťažný vstup bude vyžrebovaný zo všetkých platných vstupov prihlásených do celej súťaže. Po skončeniu súťaže sa žrebuje 1 výherca Súkromného premietania a 2 výhercovia VIP karty CINEMAX.

VÝHERCOM BEZDRÔTOVÝCH SLÚCHADIEL JBL - sa stane súťažiaci, ktorého platný súťažný vstup bude vyžrebovaný zo všetkých platných vstupov prihlásených do súťažného kola. Súťaž je rozdelená na 3 súťažná kolá, v každom sa žrebujú 2 výhercovia.

VÝHERCOM DENNEJ VÝHRY - LÍSTKOV DO KINA / COCA-COLA SETU - sa stane súťažiaci, ktorého platný súťažný vstup bude systémom spracovaný v „šťastnú chvíľku alebo čo najskôr po nastaní šťastnej chvíľky. Pre každú dennú výhru je stanovená minimálne jedna šťastná chvíľka denne. Celkom je v súťaži 86 denných výhier."

Upozorňujeme, že výherný vstup musí byť následne doložený kartičkou z kódom potvrdzujúcim nákup narodeninového menu, na ktorom sa musia nachádzať zhodné údaje, aké boli použité v súťažnom vstupe. Za unikátneho súťažiaceho je považované telefónne číslo (MSISDN). Za každý kód z kartičky je možné poslať / zadať iba jeden súťažný vstup.

Súťažná SMS je spoplatnená ako bežná SMS podľa tarify mobilného operátora súťažiaceho. Usporiadateľom súťaže je ProfiSMS s.r.o. Česká republika.

FORMULÁR PRE VÝHERCOV

Pokiaľ ti přišla SMS potvrdzujúca umiestnenie na výhernej pozícii, vyplň formulár pre výhercu. Po kontrole ti výhru opäť potvrdíme pomocou SMS.

Formulár bol úspešne odoslaný, ďakujeme. Formulár sa nepodarilo odoslať. Ak sa problém opakuje, kontaktujte prosím podporu súťaže na adrese soutez@profisms.cz. Formulář byl vyplněn mimo časový interval pro registrace.
Nebol zadaný kód z SMS správy. Kód z SMS nie je správny, alebo už bol použitý.
Nebolo zadané meno.
Nebolo zadané priezvisko.
Nebola zadaná e-mailová adresa. Zadaná e-mailová adresa nie je platná.
Nebolo zadané telefónne číslo. Zadané telefónne číslo nie je platné. Zadajte číslo vr. predvoľby +421. Zadané telefónne číslo už existuje.
Nebola zadaná ulica a popisné číslo.
Nebolo zadané mesto.
Nebolo zadané PSČ.
Nebol zadaný dátum narodenia. Zadaný dátum narodenie nie je platný. Zadajte ho vo formáte DD.MM.RRRR

VÝHERCOVIA V SÚŤAŽI

Súťaž sa zatiaľ iba rozbieha. Momentálne nie sú známi žiadni výhercovia.