Vyhraj s Coca-Cola exkluzívny gril a ďalšie grilovacie ceny

VÝHRY V SÚŤAŽI

1x GRIL WEBER® GENESIS II E 410

Špičkový plynový gril Weber® z novej generácie grilov typu Genesis. Weber® Genesis II E-410 GBS je vybavený štyrmi nerezovými horákmi so špeciálne skoseným tvarom, ktorý je zárukou rovnomerného šírenia žiaru celým priestorom nového Genesis. Horáky sú navyše chránené aróma koľajnicami Flavorizer Bars, ktoré zabraňujú vzplanutia vypečeného tuku.

35x GRILOVACIA zástera

Nehorľavá grilovacia zástera ochráni tvoje oblečenie pred mastnotou.

5x GRIL WEBER® Compact Kettle 57 cm

Gril Weber® Compact Kettle 57 cm - legenda pre všetkých priaznivcov. Grilovanie s tradičnou Weber® siluetou a väčším priemerom grilovacej plochy 57 cm. Poteší solídnym výkonom a veľkým grilovacím roštom, na ktorom pripravíš pohostenie pre 8 až 10 ľudí naraz.

Ako súťažiť

Súťaž prebieha od 3.6.2019 00:00:00 do 7.7.2019 23:59:59.

 1. KÚP AKÉKOĽVEK 2x SÚŤAŽNÉ BALENIE 4X330ML PLECHOVKA ALEBO 1,75L PET* VO VYBRANÝCH PREDAJNIACH CBA

  Súťaž neprebieha na prevádzkach Potraviny Kačka
  (CBA Slovakia, a.s. - IČO 36 620 319)

 2. ZAPOJ SA cez WEB NIŽŠIE ALEBO ODOŠLI SMS.

  Ako zaslať SMS nájdeš v pravidlách súťaže.

 3. ODLOŽ SI POKLADNIČNÝ DOKLAD

  Budeme ho potrebovať ku kontrole.

 • *PET 1,75 l
 • *Plech 4x 330 ml

ZAPOJENE SA DO SÚŤAŽE

Do súťaže sa môžeš zapojiť pomocou SMS, ale aj vyplnením formulára nižšie. Do súťaže je zaradený len jeden kód vytvorený z dátumu, času a hodnoty nákupu z pokladničného dokladu. Uschovaj si všetky pokladničné doklady. Je možné, že v prípade výhry budeš vyzvaný na preukázanie sa so všetkými pokladničnými dokladmi, ktoré boli registrované do súťaže pod Tvojím telefónnym číslom. Na pokladničnom doklade sa musí nachádzať súťažný produkt (2 balenia).

Váš súťažný vstup bol najbližšie šťastnej chvíľke pre dennú výhru! Vyhrávate grilovaciu zásteru. Kód, pre výherný formulár sme Vám zaslali pomocou SMS. Gratulujeme! Váš súťažný vstup sme zaradili do žrebovania. Zvýšte si šancu, nakúpte a súťažte znova. Formulár sa nepodarilo odoslať. Ak sa problém opakuje, kontaktujte prosím podporu súťaže na adrese cba@profisouteze.cz. Súťaž ešte nezačala, vyplňte formulár alebo zašlite SMS v čase konania súťaže (3.6.2019 - 7.7.2019). Súťaž skončila 7.7.2019, ďakujeme za účasť. Doklad ste odoslali v chybnom formáte. Doklad so suťaznými produktami (2x balenie) odošlite znovu so správnymi údajmi. Viac informácií nájdete v úplných pravidlách súťaže. Údaje, ktoré ste uviedli, už boli v súťaži použité. V prípade, že ste údaje doteraz nepoužili, kontaktujte podporu súťaže na adrese cba@profisouteze.cz. Nákup súťažných produktov musí prebehnúť v dobe trvania súťaže. Nakúpte znova a odošlite doklad so správnymi údajmi. Úplné pravidlá nájdete tu. V súťaži ste už vyhral/a zásteru. Váš súťažný vstup bol zaradený do súťaže o hlavné výhry. Zvýšte si šancu, nakúpte a súťažte znova. Formulár sa nepodarilo odoslať. Ak sa problém opakuje, kontaktujte prosím podporu súťaže na adrese cba@profisouteze.cz. Formulár bol vyplnený mimo časový interval pre registrácie.
V tvare DD.MM.RRRR
Nebol zadaný dátum z účtenky. Dátum je v chybnom formáte.
V tvare HH:MM
Nebol zadaný čas z účtenky. Čas je v chybnom formáte.
Nebola zadaná suma z účtenky. Suma je v chybnom formáte.
Nebolo zadané telefónne číslo. Zadané telefónne číslo nie je platné. Zadajte číslo vr. predvoľby +421.

PRAVIDLÁ SÚŤAŽE

VÝHERCOM HLAVNEJ VÝHRY - PLYNOVÉHO GRILU WEBER® - sa stane súťažiaci, ktorého platný súťažný vstup bude vyžrebovaný zo všetkých platných vstupov prihlásených do celej súťaže.

 

VÝHERCOM TÝŽDENNEJ VÝHRY - GRILU NA DREVENÉ UHLIE WEBER® - sa stane súťažiaci, ktorého súťažný vstup bude vyžrebovaný zo všetkých platných vstupov prihlásených do týždenného súťažného kola. Súťaž je rozdelená na 5 týždenných súťažných kôl. Celkom je v súťaži 5 týždenných výhier.

 

VÝHERCOM DENNEJ VÝHRY - GRILOVACEJ ZÁSTERY - sa stane súťažiaci, ktorého platný súťažný vstup bude systémom spracovaný v „šťastnú chvíľku“ alebo čo najskôr po nastaní šťastnej chvíľky. Pre výhru je stanovená jedna šťastná chvíľka denne. Celkom je v súťaži 35 denných výhier.

 

FORMULÁR PRE VÝHERCU

Pokiaľ ti přišla SMS potvrdzujúca umiestnenie na výhernej pozícii, vyplň formulár pre výhercu. Po kontrole ti výhru opäť potvrdíme pomocou SMS.

Formulár bol úspešne odoslaný, ďakujeme. Formulár sa nepodarilo odoslať. Ak sa problém opakuje, kontaktujte prosím podporu súťaže na adrese soutez@profisms.cz. Formulár bol vyplnený mimo časový interval pre registrácie.
Nebol zadaný kód z SMS. Kód z SMS nie je správny, alebo už bol použitý.
Nebola nahraná účtenka. Súbor s účtenkou je príliš veľký. Pri ukladaní súboru nastala chyba. Pri nahrávaní súboru nastala neznáma chyba.
Nebolo zadané meno.
Nebolo zadané priezvisko.
Nebola zadaná e-mailová adresa. Zadaná e-mailová adresa nie je platná.
Nebolo zadané telefónne číslo. Zadané telefónne číslo nie je platné. Zadajte číslo vr. predvoľby +421. Zadané telefónne číslo už existuje.
Nebola zadaná ulica a popisné číslo.
Nebolo zadané mesto.
Nebolo zadané PSČ.
V tvare DD.MM.RRRR
Nebol zadaný dátum narodenia. Zadaný dátum narodenie nie je platný. Zadajte ho vo formáte DD.MM.RRRR

VÝHERCOVIA

Súťaž sa zatiaľ iba rozbieha. Momentálne nie sú známi žiadni výhercovia.