Vyhraj lístky na novú bondovku

AKO SA ZAPOJIŤ

1. KÚP SI 4x COCA-COLA ZERO* V AKEJKOĽVEK PREDAJNI NA SLOVENSKU
2. ODLOŽ SI ÚČTENKU - budeme ju potrebovať ku kontrole
3. ZAPOJ SA NIŽŠIE ALEBO ODOŠLI SMS V PREDPÍSANOM TVARE - ako poslať SMS nájdeš v úplných pravidlách

* Súťažné produkty sú:

0,33l; 4x 0,33l a 6x 0,33l PLECH / 0,5l; 1,75l a 2,25l PET Coca-Cola Zero

Súťaž prebieha od 1.10.2021 do 30.11.2021 na území celej Slovenskej republiky.

ZAPOJ SA DO SÚŤAŽE

Do súťaže sa môžeš zapojiť pomocou SMS, ale aj vyplnením formulára nižšie. Do súťaže je zaradený len jeden kód vytvorený z dátumu, času a hodnoty nákupu z pokladničného dokladu. Uschovaj si všetky pokladničné doklady. Je možné, že v prípade výhry budeš vyzvaný na preukázanie sa so všetkými pokladničnými dokladmi, ktoré boli registrované do súťaže pod tvojím telefónnym číslom. Na pokladničnom doklade sa musia nachádzať 4 súťažné produkty. Uschovaj si všetky pokladničné doklady, s ktorými si súťažil.

VYPLŇ DÁTA Z ÚČTENKY

Váš súťažný vstup sme úspešne zaradili do žrebovania o mesačné a týždenné výhry. Pokiaľ ste zadali súťažný vstup nejbližšie šťastnej chvilke, odoslali sme vám SMS s výherným kódom. Netrafili ste šťastnú chvíľku? Nevadí, nakúpte a súťažte znova! Váš súťažný vstup sme úspešne zaradili do žrebovania o mesačné a týždenné výhry. Pokiaľ ste zadali súťažný vstup nejbližšie šťastnej chvilke, odoslali sme vám SMS s výherným kódom. Netrafili ste šťastnú chvíľku? Nevadí, nakúpte a súťažte znova! Formulár sa nepodarilo odoslať. Ak sa problém opakuje, kontaktujte prosím podporu súťaže na adrese bond@profisutaze.sk. Súťaž ešte nezačala, vyplňte formulár alebo zašlite SMS v čase konania súťaže (1.10.2021 - 30.11.2021). Súťaž skončila 30.11.2021, ďakujeme za účasť. Doklad ste odoslali v chybnom formáte. Doklad so 4 súťažnými produktmi odošlite znovu so správnymi údajmi. Viac informácií nájdete v úplných pravidlách súťaže. Údaje, ktoré ste uviedli, už boli v súťaži použité. V prípade, že ste údaje doteraz nepoužili, kontaktujte podporu súťaže na adrese bond@profisutaze.sk. Nákup súťažných produktov musí prebehnúť v dobe trvania súťaže. Nakúpte znova a odošlite doklad so správnymi údajmi. Úplné pravidlá nájdete tu. Na pokladničnom doklade sa musia nachádzať 4 súťažné produkty. Váš súťažný vstup sme úspešne zaradili do žrebovania o mesačné a týždenné výhry. FORM_RESPONSE_NOROUND FORM_RESPONSE_TOOLATE Formulár sa nepodarilo odoslať. Ak sa problém opakuje, kontaktujte prosím podporu súťaže na adrese bond@profisutaze.sk. Formulář byl vyplněn mimo časový interval pro registrace.
Nebol zadaný dátum z účtenky. Dátum je v chybnom formáte.
Nebol zadaný čas z účtenky. Čas je v chybnom formáte.
Nebola zadaná hodnota nákupu z účtenky. Suma je v chybnom formáte.
Nebolo zadané telefónne číslo. Zadané telefónne číslo nie je platné. Zadajte číslo vr. predvoľby +421.
Nebola zadaná e-mailová adresa. Zadaná e-mailová adresa nie je platná.

URČENIE VÝHERCOV

VÝHERCOM LÍSTKOV DO KINA PRE DVOCH - sa stane súťažiaci, ktorého platný súťažný vstup bude systémom spracovaný v „šťastnú chvíľku“ alebo čo najskôr po nastaní šťastnej chvíľky. Súťaž je rozdelena na 61 denných súťažných kôl, v každom súťažnom kole je pre výhru stanovených minimálně 8 šťastných chvíľok. Celkem je v súťaži stanovených 500 šťastných chvíľok.

VÝHERCOM TÝŽDENNEJ VÝHRY - sa stane súťažiaci, ktorého súťažný vstup bude vyžrebovaný zo všetkých platných vstupov prihlásených do týždenného súťažného kola. Súťaž je rozdelená na 8 týždenných súťažných kôl. Celkom je v súťaži 17x mikina, 17x menovka na kufor, 17x otvárak na fľaše, 17x fľaša na vodu a 17x púzdro na karty. Rozdelenie týždenných súťažných kôl sa nachádza v úplných pravidlách súťaže.

VÝHERCOM MESAČNEJ VÝHRY - sa stane súťažiaci, ktorého platný súťažný vstup bude vyžrebovaný zo všetkých platných súťažných vstupov prihlásených do mesačného súťažného kola. Súťaž je rozdelená na 2 mesačné súťažné kolá. Celkom je v súťaži 3x špionážne pero s kamerou, 3x agentský fitness náramok s kamerou, 3x mini dron s HD kamerou, 3x batoh a 3x peňaženka. Rozdelenie mesačných súťažných kôl sa nachádza v úplných pravidlách súťaže.

Upozorňujeme, že výherný vstup musí byť následne doložený pokladničným dokladom (účtenkou) potvrdzujúcim nákup 4 súťažných produktov, na ktorom sa musia nachádzať zhodné údaje, ako boli použité v súťažnom vstupe. Za unikátneho súťažiaceho je považované telefónne číslo (MSISDN).

Za každý pokladničný doklad so 4 súťažnými produktmi je možné poslať / zadať iba jeden súťažný vstup. Jeden súťažiaci môže za celú dobu trvania súťaže vyhrať jeden typ výhry maximálne raz. Usporiadateľ môže od výhercu požadovať preukázanie sa všetkými pokladničnými dokladmi, ktoré daný výherca v súťaži použil. V prípade, že výherca nedoloží akýkoľvek z požadovaných pokladničných dokladov, s ktorými sa zaregistroval do súťaže, stráca na výhru nárok.

FORMULÁR PRE VÝHERCOV

Pokiaľ ti přišla SMS potvrdzujúca umiestnenie na výhernej pozícii, vyplň formulár pre výhercu. Po kontrole ti výhru opäť potvrdíme pomocou SMS.

Formulár bol úspešne odoslaný, ďakujeme. Formulár sa nepodarilo odoslať. Ak sa problém opakuje, kontaktujte prosím podporu súťaže na adrese soutez@profisms.cz. Formulář byl vyplněn mimo časový interval pro registrace.
Nebol zadaný kód z SMS. Kód z SMS nie je správny, alebo už bol použitý.
Nebola nahraná účtenka. Súbor s účtenkou je príliš veľký. Pri ukladaní súboru nastala chyba. Pri nahrávaní súboru nastala neznáma chyba.
Nebolo zadané meno.
Nebolo zadané priezvisko.
Nebola zadaná e-mailová adresa. Zadaná e-mailová adresa nie je platná.
Nebolo zadané telefónne číslo. Zadané telefónne číslo nie je platné. Zadajte číslo vr. predvoľby +421. Zadané telefónne číslo už existuje.
Nebola zadaná ulica a popisné číslo.
Nebolo zadané mesto.
Nebolo zadané PSČ.
Nebol zadaný dátum narodenia. Zadaný dátum narodenie nie je platný. Zadajte ho vo formáte DD.MM.RRRR

VÝHERCOVIA V SÚŤAŽI

Súťaž sa zatiaľ iba rozbieha. Momentálne nie sú známi žiadni výhercovia.