Vyhraj elektrobicykel a ďalšie ceny

AKO SA ZAPOJIŤ

1. KÚP SÚŤAŽNÉ PRODUKTY V MINIMÁLNEJ HODNOTE 1,99 € V PREDAJNI BILLA
2. ODLOŽ SI ÚČTENKU - budeme ju potrebovať ku kontrole
3. ZAPOJ SA CEZ WEB NIŽŠIE ALEBO ODOŠLI SMS - ako zaslať SMS nájdeš v pravidlách súťaže

* Súťažné produkty sú:

4 x 330ml PLECH, 0,5l / 1l / 1,75l / 2,25l PET Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Fanta, Sprite

Súťaž prebieha od 13.9.2021 do 10.10.2021 v predajniach BILLA.

ZAPOJ SA DO SÚŤAŽE

Do súťaže sa môžeš zapojiť pomocou SMS, ale aj vyplnením formulára nižšie. Do súťaže je zaradený len jeden kód vytvorený z dátumu nákupu, prvých 8 znakov OKP z pokladničného dokladu a hodnoty nákupu z pokladničného dokladu. Uschovaj si všetky pokladničné doklady. Je možné, že v prípade výhry budeš vyzvaný na preukázanie sa so všetkými pokladničnými dokladmi, ktoré boli registrované do súťaže pod tvojím telefónnym číslom. Na pokladničnom doklade sa musia nachádzať suťažne produkty v minimálnej hodnote 1,99 €. Uschovaj si všetky pokladničné doklady, s ktorými si súťažil.

Súťaž už skončila.

URČENIE VÝHERCOV

VÝHERCOM HLAVNEJ VÝHRY - ELEKTROBICYKLA - sa stane súťažiaci, ktorého platný súťažný vstup bude vyžrebovaný zo všetkých platných vstupov prihlásených do celej súťaže.

VÝHERCOM TÝŽDENNEJ VÝHRY - ELEKTRICKEJ KOLOBEŽKY - sa stane súťažiaci, ktorého súťažný vstup bude vyžrebovaný zo všetkých platných vstupov prihlásených do týždenného súťažného kola. Súťaž je rozdelená na 4 týždenné súťažné kolá, v každom sa žrebujú 2 výhercovia. Rozdelenie súťažných kôl sa nachádza v úplných pravidlách na stránkach súťaže.

VÝHERCOM DENNEJ VÝHRY - DETSKEJ KOLOBEŽKY - sa stane súťažiaci, ktorého platný súťažný vstup bude systémom spracovaný v „šťastnú chvíľku“ alebo čo najskôr po nastaní šťastnej chvíľky. Pre výhru je stanovená jedna šťastná chvíľka denne. Celkom je v súťaži 28 denných výhier.

Upozorňujeme, že výherný vstup musí byť následne doložený pokladničným dokladom (účtenkou) potvrdzujúcim nákup súťažných produktov v minimálnej hodnote 1,99€, na ktorom sa musia nachádzať zhodné údaje, ako boli použité v súťažnom vstupe. Za unikátneho súťažiaceho je považované telefónne číslo (MSISDN).

Za každý pokladničný doklad so súťažnými produktmi je možné poslať / zadať iba jeden súťažný vstup. Jeden súťažiaci môže za celú dobu trvania súťaže vyhrať jeden typ výhry maximálne raz. Usporiadateľ môže od výhercu požadovať preukázanie sa všetkými pokladničnými dokladmi, ktoré daný výherca v súťaži použil. V prípade, že výherca nedoloží akýkoľvek z požadovaných pokladničných dokladov, s ktorými sa zaregistroval do súťaže, stráca na výhru nárok.

FORMULÁR PRE VÝHERCOV

Pokiaľ ti přišla SMS potvrdzujúca umiestnenie na výhernej pozícii, vyplň formulár pre výhercu. Po kontrole ti výhru opäť potvrdíme pomocou SMS.

Formulár bol úspešne odoslaný, ďakujeme. Formulár sa nepodarilo odoslať. Ak sa problém opakuje, kontaktujte prosím podporu súťaže na adrese soutez@profisms.cz. Formulář byl vyplněn mimo časový interval pro registrace.
Nebol zadaný kód z SMS. Kód z SMS nie je správny, alebo už bol použitý.
Nebola nahraná účtenka. Súbor s účtenkou je príliš veľký. Pri ukladaní súboru nastala chyba. Pri nahrávaní súboru nastala neznáma chyba.
Nebolo zadané meno.
Nebolo zadané priezvisko.
Nebola zadaná e-mailová adresa. Zadaná e-mailová adresa nie je platná.
Nebolo zadané telefónne číslo. Zadané telefónne číslo nie je platné. Zadajte číslo vr. predvoľby +421. Zadané telefónne číslo už existuje.
Nebola zadaná ulica a popisné číslo.
Nebolo zadané mesto.
Nebolo zadané PSČ.
Nebol zadaný dátum narodenia. Zadaný dátum narodenie nie je platný. Zadajte ho vo formáte DD.MM.RRRR

VÝHERCOVIA V SÚŤAŽI

ELEKTROBICYKEL
Renáta S., Banská Bystrica
ELEKTRICKÁ KOLOBEŽKA
Radovan R., Štvrtok na Ostrove
Katarína M., Lokca
Michal M., Svidník
Tibor Č., Sasinkovo
Dušan B., Stráňavy
Marta K., Bratislava
Overujeme výhercu
Overujeme výhercu
DETSKÁ KOLOBEŽKA
František I., Beniakovce
Jana P., Oravská Lesná
Ľubomíra J., Beniakovce
Oľga M., Zavar
Štefan M., Humenné
Július S., Kolárovo
Andrea J., Pezinok
Renata S., Podbrezová
Angelika S., Kolárovo
Ivan T., Turany
Alena M., Trenčín
Nadežda K., Humenné
Anna U., Malacky
Angelika M., Kolárovo
Marta K., Dobrá Voda
Simona H., Bratislava
Terézia V., Batizovce
Alena T., Nitra
Libusa S., Modra
Renáta P., Košice - Myslava
Mária B., Trenčín
Ondrej P., Bratislava
Marián S., Lipany
Tibor Č., Sasinkovo
Alžbeta S., Kolárovo
Vasil P., Košice